materiály

Od truhlářů pro truhláře: Kvalita značky REDOCOL

Materialy_Ostermann
Pod značkou REDOCOL firmy OSTERMANN najdeme celou řadu prvotřídních výrobků určených do dílny. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

V řemesle se počítá kvalita. Navíc je skvělé, když se dá spolehnout na jednu značku. A přesně to Ostermann díky své značce REDOCOL řemeslníkům nabízí: značku prvotřídních výrobků, které jsou spe­ciálně uzpůsobeny potřebám truhlářských dílen.

Výrobků značky REDOCOL je nepřeberné množství a závěr odborníků Ostermann je jednoznačný: „Patří do každé dílny!“ Koneckonců tyhle oblíbené výrobky dennodenně používají i samotní truhláři a stolaři vlastní výrobní dílny Ostermann. Do sortimentu značky patří lepidla, čističe a nástroje k obrábění hran. Podrobnosti ke všem výrobkům najdou truhláři/stolaři také po zadání „#REDOCOL“ na internetové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Prvotřídní lepidla
Pod značkou REDOCOL najdeme různá bílá a speciální lepidla, lepidla na dýhu, ale i tavná EVA a PUR lepidla. Ta poslední jmenovaná odborníci Ostermann svým zákazníkům velice rádi doporučují. Lze s nimi totiž docílit velmi tenké spáry, která je přitom ještě vodovzdornější a odolnější vůči teplotám. Ideální řešení, zvláště pak ve výrobě kuchyní, kde jsou na exponovaných místech jako v blízkosti sporáku či nad myčkou opakovaně vyšší teploty a hodně vlhkosti. U lepidel značky REDOCOL greenline byl kladen důraz navíc na ekologické složení a použití. Tady odborníci doporučují bílé lepidlo REDOCOL greenline Kantol. Tohle lepidlo bez obsahu rozpouštědel, které se vyznačuje vysokou počáteční přilnavostí a velice krátkou dobou tuhnutí, bylo speciálně vyvinuto pro ruční lepení ABS a PVC hran.

Účinné čističe
I v oblasti čističů najdou řemeslníci u značky REDOCOL vždy vhodné řešení. Kdo hledá ekologický a udržitelný čistič pro mnohostranné použití v dílně, ten vůbec neprohloupí, pokud sáhne po REDOCOL greenline Teclinex One For All. Tento dermatologicky testovaný čisticí prostředek k čištění povrchů a strojů na bázi bioalkoholu lze použít jak na agregátech olepovaček hran, tak i jako ruční čistič k čištění povrchů. Co mnozí nevědí: Výrobek je šikovným pomocníkem při čištění částí stroje, jako jsou články dopravních řetězů a polyuretanové válečky. Mnohostrannost jeho použití snižuje počet nebezpečných čističů v dílně. Dají se tak minimalizovat skladovací plochy nebezpečných výrobků a snížit skladové náklady. Na staveništi se pak hotový obrobek nejlépe vyčistí biologicky odbouratelným čističem REDOCOL greenline Finish-Reiniger 61. Ten je vhodný téměř na všechny povrchy, jako je sklo, plast, lak, linoleum a kov. K čištění olepovačky hran po použití PUR lepidla navíc existuje ideální výrobek v podobě čističe REDOCOL PUR.

Nástroj pro obrábění hran
Sortiment řady REDOCOL završují nástroje pro obrábění hran. Práci s hranami si tak lze v dílně výrazně usnadnit třeba plochou cidlinou, sponami na hrany, rádiusovou cidlinou, sisalovým kartáčem a odstraňovačem fólií. Zatímco spony na hrany spolehlivě přidrží načaté role hran pohromadě, rádius nalepených hran lze jednoduše dokončit cidlinou a sisalovým kartáčem. Jestliže jsou hrany opatřeny ochrannou fólií, dobrou službu udělá odstraňovač fólií REDOCOL.

OSTERMANN

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

sk_SKSlovenčina