aktuality

Společnost Dudr Tools zvítězila v Ceně Roku nových technologií 2022

Cenu za 1. místo v soutěži o Cenu hlavního projektu AMSP Rok nových technologií 2022 převzal obchodní ředitel Dudr Tools Filip Dvorník
twd
twd
twd
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Sazovický Dudr Tools se může pochlubit úspěchem v soutěži o cenu Roku nových technologií 2022.

Rok nových technologií 2022 je hlavním projektem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) pro tento rok. Jeho cílem je ukazovat nové rozvojové příležitosti firmám i živnostníkům a součástí je také soutěž přihlášených inovativních projektů. Finalisté ceny Roku nových technologií 2022 se sešli ve středu 26. října na galavečeru Dne podnikatelů ČR v pražském hotelu Ambassador Zlatá husa.

Mezi nejúspěšnější projekty se do finále prosadil také inovativní optický způsob měření při výrobě pilových pásů společnosti Dudr Tools ze Sazovic. Odborná porota soutěže jej nakonec vyhodnotila jako nejlepší a ocenila 1. místem. Cenu převzal Filip Dvorník, obchodní ředitel Dudr Tools.

„Ocenění vnímáme jako ohodnocení celého našeho systému vývoje vlastních strojů. Přikročili jsme k němu proto, že technologie běžně dostupné na trhu nesplňují zcela naše představy a požadavky,“ uvedl výkonný ředitel Dudr Tools Ondřej Turecký.

Dudr Tools v letošním roce dokončil výstavbu nové haly, do které umístil nejen své výrobní technologie, ale i experimentální středisko vývoje.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina