materiály

Naučná videa o speciálním a plošném lepení

Materialy_Ostermann
Ostermann má dvě nová naučná videa na téma „lepidla“
twd
twd
twd
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Škála lepidel Ostermann je obrovská. Který výrobek zvolíte například na lepení zrcadla? A který na vlnitý plech? A… používá se na plošné lepení linolea pokaždé jen bílé lepidlo? Odpovědi přinesou dvě nová názorná videa na OstermannTV.

Při každodenní práci v dílně přijdou na řadu nejrůznější materiály a lepidla. A výběr vhodného lepidla někdy nebývá jednoduchý. Nehledě na to, že mnohé materiály lze zpracovávat jen určitými typy lepidel, zatímco u jiných se dá vybírat z široké škály výrobků. Vaše otázky Vám pomohou zodpovědět dvě nová praktická videa firmy Ostermann.

První video ukazuje plošné lepení linolea, resp. HPL v rozmanitých aplikacích a třemi různými výrobky REDOCOL.

V druhém videu jde o speciální případy, jako je kupříkladu kašírování zrcadel či kovových plátů na dřevěné materiály. Krátké instruktážní video obsahuje tipy odborníků na lepidla Ostermann, které produkty REDOCOL použít a jak je nejlépe aplikovat.

Všechny informace o videích najdou truhláři/stolaři po zadání výrazu „#videoolepidlech“ na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Plošné lepení: Tři cesty – jeden cíl

Video zachycuje plošné lepení linolea, resp. HPL třemi velmi kvalitními lepidly REDOCOL (bílé lepidlo Kombicoll Super-N, kontaktní lepidlo s rozprašovačem v zásobníku, PUR lepidlo Osterpur). Objasňuje, jaké výhody mají různé typy lepidel pro příslušné aplikace a jak docílit perfektního nánosu lepidla.

Speciální případy: Sklo a kov

V praxi to ovšem není jenom dřevo a dřevěné materiály, které se mají lepit. Ve výrobě nábytku a interiérového vybavení přichází na řadu velké množství dalších materiálů jako zrcadlo nebo kov. Například pro lepení náročných materiálů, jako je přírodní kámen, beton, sklo, sádra nebo různé plasty, je vhodné speciální lepidlo REDOCOL MS-Polymer. Na kov je vhodným řešením PUR lepidlo REDOCOL Osterpur. Ve videu najdete všechny důležité informace o aplikaci i lisovací době.

OstermannTV: jedno kliknutí, které se vyplatí

Na OstermannTV na webové stránce www.ostermann.eu najdou truhláři/stolaři celou řadu dalších videí s praktickými tipy pro lepení, obrábění hran nebo zpracování oblíbených výrobků Ostermann.

OSTERMANN

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina