výstavy

Festival dřeva a nářadí s důrazem na digitalizaci řemesel

Strechy Praha
To nejlepší z nabídky nářadí a nástrojů, včetně tesařských a truhlářských strojů bude k vidění na Festivalu dřeva a nářadí, který je již po čtvrté nedílnou součástí veletrhu STŘECHY PRAHA. Foto: archiv STŘECHY PRAHA
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Další ročník oblíbeného Festivalu dřeva a nářadí bude součástí 24. ročníku odborného veletrhu STŘECHY PRAHA. Akce se budou konat v termínu 9.–11. 2. 2023 na výstavišti v Praze Letňanech, v souběhu s veletrhy Solar Praha a Řemeslo Praha. Veletrh je nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech v České republice a spolu se souběžnými akcemi představuje jedinečnou akci v oboru střech a úsporného bydlení. Dlouhodobě vykazuje vynikající návštěvnost odborné i laické veřejnosti a účastní se jej nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru.

Témata veletrhu

Jedním z hlavních témat veletrhu je pojetí střechy jako zdroje energie. Většina výrobců a dodavatelů střešních systémů zareagovala velice pružně na novou situaci a zvýšenou poptávku po fotovoltaice a nabízí inovativní řešení v podobě energeticky stále více účinnějších solárních systémů, včetně panelů plně integrovaných do krytiny, solárních střešních tašek a další řešení se zachováním estetického a architektonického konceptu budovy. Další produktové novinky a technologie představí renomovaní výrobci a dodavatelé z oblasti udržitelného stavění, kde prioritou budou řešení energetické soběstačnosti a zvyšování podílu ekologických stavebních materiálů.

Festival dřeva a nářadí s důrazem na digitalizaci řemesel

To nejlepší z nabídky nářadí a nástrojů, včetně tesařských a truhlářských strojů bude k vidění na Festivalu dřeva a nářadí, který je již po čtvrté nedílnou součástí veletrhu. Různé druhy náčiní firmy představí na svých stáncích, ale i prostřednictvím živých praktických ukázek v Zóně pro tesaře. Festival je vždy přehlídkou žhavých novinek, renomovaných značek a dokonalých strojů, které se vyznačují dlouhou životností, jednoduchým ovládáním, perfektním zpracováním, a především vysokým výkonem.

Trendem ve stavebnictví i v oblasti řemesel je digitalizace. Na veletrhu budou prezentovány nejmodernější technologie, například z oblasti zaměřování střech a objektů, zpracování konstrukce a následně výrobní dokumentace, samozřejmostí už je dnes podrobný výpis materiálů, vizualizace či příprava dat pro CNC výrobu.

Poradenství a bohatý program

Tradiční nezávislé stavební poradenské centrum bude k dispozici opět bezplatně po celou dobu veletrhu a bude posíleno o další odborníky na úspory energií, alternativní zdroje energie a dotační programy. Novinkou bude konzultační zóna, kde budou profesionálové z firem z různých oborů radit zdarma zájemcům z řad návštěvníků.

V přípravě je bohatý doprovodný program. Tématem prestižní celodenní konference Izolace bude tentokrát „Soběstačnost díky střechám“. Problematikou udržitelnosti stavění se bude zabývat tradiční Fórum připravované ve spolupráci s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků. A proběhne mnoho dalších seminářů na aktuální témata.

Dlouhodobě vysoká návštěvnost

Veletrh vykazuje dlouhodobě vynikající návštěvnost odborné i laické veřejnosti a účastní se jej nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru. Veletrh podporuje a záštitu mu uděluje řada významných institutů, jako jsou MPO, MŽP, MMR ČR, ČKAIT, ČVUT v Praze, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Institut pro testování a certifikaci a další. Představitelé těchto institutů, včetně ministrů a dalších zástupců vlády, se pravidelně účastní slavnostního zahájení veletrhu i vybraných doprovodných programů.

Buďte u toho!

Soubor veletrhů Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2023 nabízí pro firmy ideální příležitost získat nové zákazníky, představit produktovou nabídku širokému publiku se zájmem o střechy, stavbu a úsporné bydlení, setkat se s odborníky tváří v tvář a diskutovat trendy v oboru.

Přihlaste se k účasti do 20. 10. 2022 a získejte zajímavé výhody! Těšíme se na Vaši účast.

Tým veletrhu Střechy Praha

www.strechy-praha.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina