materiály

Téměř 400 stran inspirace pro výrobu nábytku

Materialy_Ostermann
Výrobci nábytku, vybavení do prodejen a veletržního vybavení najdou v novém katalogu Ostermann svěží nápady a ilustrační snímky pro plánování a design moderního zařízení do interiérů a objektů. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

V polovině září vychází nový katalog Ostermann. Příručka o rozsahu téměř 400 stran poskytne perfektní přehled o rozsáhlém portfoliu výrobků, který zahrnuje největší ihned dostupný sortiment hran v Evropě a celou řadu dalšího zboží nezbytného k výrobě nábytku.

Když je možné se zas a znovu nechat inspirovat novými fotografiemi či výrobky, vznikají nejlepší projekty. A tento úkol splňuje nový katalog Ostermann. Na bezmála 400 stranách najdou truhláři/stolaři nejen největší ihned dostupný sortiment hran v Evropě, ale také dílenské potřeby, technické a úchytkové profily, stejně jako nespočet světelných kanálů pro LED pásky. Ve 12 kapitolách je podrobně popsána firma a všechny její výrobky. Kromě toho publikace obsahuje velké množství tipů a triků pro obrábění hran, ale i skvělý výběr lepidel. Rozesílání nového katalogu bylo zahájeno v polovině září. Pokud se k někomu katalog nedostane, může si ho vyžádat na webových stránkách firmy anebo si ho přímo prohlédnout v sekci Ke stažení na www.ostermann.eu.

Hrany, hrany, hrany …
Perfektní hrana je vždy ta, která není vidět. Proto sortiment Ostermann zahrnuje nábytkové hrany z různých materiálů, v mnoha různých barvách a dekorech, a s velkým množstvím povrchů a stupňů lesku. Nový katalog prezentuje řadu hran jednotlivě na fotografiích. Kromě toho v něm truhláři/stolaři najdou důležité informace o materiálech hran a jejich zpracování.

Snadné opracování hran
V kapitole „Dílna a lepidla“ se představuje velké množství praktických pomocníků pro ruční obrábění hran. Navíc tu každý najde i široký výběr lepidel – s vhodným praktickým příslušenstvím a mnoha cennými informacemi, jak je používat.

Technické profily, úchytkové a světelné profily
Firma Ostermann je známá pro svou bohatou nabídku technických profilů. Nespočet hliníkových a plastových profilů, ale i těsnění mohou řemeslníci flexibilně použít pro výrobu nábytku do moderních kuchyní, ložnic, obývacích pokojů či kanceláří, stejně tak jako pro výrobu nábytkového vybavení do prodejen či na výstaviště. V katalogu samozřejmě nechybí ani LED profily pro začlenění moderních světelných systémů.

Všechny výrobky s dodáním just in time
Obzvlášť vyzdvihnout musíme to, že veškeré zboží v katalogu je také dostupné na skladě. Telefonát, stručný e-mail anebo pár kliknutí v e-shopu a zboží objednané do 16 hodin se na cestu vypraví ještě ten samý den.

OSTERMANN

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina