aktuality

Xylexpo 2022 již odpočítává dny do zahájení

Z veletrhu XYLEXPO 2018
moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na milánském výstavišti Fieramilano-Rho začalo odpočítávání. Do zahájení letošního ročníku Xylexpo 2022 zbývá necelý měsíc. Mezinárodní veletrh technologií pro dřevařský a nábytkářský průmysl se uskuteční od 12. do 15. 10., souběžně s 33. BI MU a Viscom Italia.

Prodej výstavní plochy skončil před několika dny: „Letos jsme se raději vyhnuli rozptýlení a udělali jsme maximum pro umístění všech vystavovatelů do dvou hal, abychom se vyhnuli ‚apendixům‘, které jsou pro návštěvníky méně atraktivní,“ řekl Dario Corbetta, ředitel veletrhu, a dodal: „Usoudili jsme, že toto Xylexpo bude jiné než minulé, z důvodů, které všichni známe, a rozhodli jsme se podpořit kvalitu akce nad prodejem výstavní plochy. V důsledku toho máme dlouhou čekací listinu společností, které – vzhledem k tomu, že příliš dlouho odkládaly své rozhodnutí zúčastnit se – se k nám v říjnu nebudou moci připojit.“

Haly 22 a 24 s celkovou obsazenou plochou 36 tisíc metrů čtverečních přivítají 280 vystavovatelů z Itálie a celého světa, kteří představí komplexní portfolio zahrnující všechny nejmodernější technologie od primárního zpracování dřeva až po povrchové úpravy. „Víme, že stejně jako každá jiná výstava v tomto období budeme muset čelit menšímu počtu a novým potřebám, počínaje naší iniciativou ‚Xylexpo Digital‘. Naše nabídka je hmatatelná a snadno dostupná i po skončení show: budeme mít skutečný televizní kanál, který během prvních tří výstavních dnů od středy 12. do pátku 14. umožní každému navštívit akce Xylexpo Areny na dálku, stejně jako navštívit stánek vystavovatelů, kteří se rozhodli tohoto projektu zúčastnit. S našimi týmy pohybujícími se po stáncích nabídneme živé přenosy s ‚prohlídkami s průvodcem‘, které zobrazují setkání, názory, produkty a atmosféru,“ dodal Corbetta.

Detailní informace o veletrhu najdete na www.xylexpo.com.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina