aktuality

GRILL FORUM dřevostavby nabídne prostor pro neformální setkání

GRILL FORUM 2022 se uskuteční v pohodovém prostředí a za gastronomické podpory hotelu Kouty
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

GRILL FORUM neboli „malé forum“ dřevostavby 2022 je pilotní projekt festivalu pro neformální setkávání lidí z branže dřevostaveb, který volně navazuje na známou a mezi odborníky oblíbenou konferenci Forum dřevostavby.

Organizátor Grill Fora Stanislav Müller k vytvoření této nové společenské akce říká: „Zorganizoval jsem sedm poměrně velkých konferencí. Probírali jsme nejrůznější problematiku. Do akcí se zapojily desítky partnerů a registrací prošly stovky účastníků. Jednou z nejdůležitějších součástí všech akcí bylo živé, osobní setkání všech účastníků. Sám jsem se mnoha seminářů a konferencí zúčastnil, takže jsem už od začátku dobře věděl, že komfortní prostor pro kuloární rozhovory je jedním ze stěžejních kamenů takovýchto akcí. Přesto velké akce typu Forum dřevostavby nebo Dřevostavby Volyně neposkytují dostatek uvolněnějšího prostoru. Nikoliv kvůli organizátorům, ale už ze samotné podstaty velké akce.“

Cílem Grill Fora je proto umožnit neformální setkávání odborné veřejnosti zabývající se dřevostavbami, ať už na straně projektantů, výrobců či dodavatelů materiálů nebo technologií. Na jednom místě se v jeden den sejdou lidé, kteří chtějí s ostatními z branže probrat novinky, zajímavosti, zkušenosti a problémy z praxe.

Namísto konferenčních přednášek festival v průběhu dne nabídne řadu praktických ukázek nářadí, stavebních materiálů a prvků. Současně bude probíhat sdílení zkušeností a diskuse nad celou řadou palčivých témat, jako jsou cenové praktiky obchodníků se stavebními materiály, vývoj stavebního prostředí, budoucnost realitního trhu atd.

GRILL FORUM 2022 se uskuteční v pohodovém prostředí a za gastronomické podpory hotelu Kouty ve čtvrtek 29. 9. 2022.

Na FESTIVAL naváže ve večerních hodinách společenský VEČER s chuťovkami na grilu pro ty, kteří si zarezervují ubytování.

Podrobné informace o akci najdete v pozvánce.

Registrovat se na GRILL FORUM 2022 můžete ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina