aktuality

Mezinárodní dřevařský veletrh v Klagenfurtu

Holzmesse22
Ilustrační foto: archiv Kärntner Messen
moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Na celkové výstavní ploše 50 000 čtverečných metrů se od 31. srpna do 3. září 2022 koná v Klagenfurtu MEZINÁRODNÍ DŘEVAŘSKÝ VELETRH a ODBORNÝ VELETRH PRO DŘEVOZPRACUJÍCÍ PRŮMYSL. Jedná se o nejdůležitější informační platformu a zároveň nejvýznamnější místo setkání dřevařského průmyslu v alpsko-jadranském regionu. Více než 500 vystavovatelů z 20 zemí působivě reprezentuje celý hodnotový řetězec: Od lesnictví po pilařskou techniku, od bioenergie po logistiku a od technologie zpracování dřeva až po truhlářské a tesařské potřeby.

Tradičně největší výstavní plocha je věnována lesnictví. Nabídka sahá od těžby dřeva a techniky lanových jeřábů přes zalesňování až po lesnické a bezpečnostní oděvy a lesnické nářadí. Kromě toho bude odborné publikum informováno o nejnovějších technologiích v pilařském průmyslu a velká výstavní plocha bude věnována tématu dopravy a logistiky.

Vrcholem veletrhu dřeva 2022 je OBLAST INOVACE. V živých prezentacích se zde představí budoucnost řemesla a návštěvníci se tak budou moci ponořit do světa perspektivních technologií.

  • TERMÍN: středa, 31. 08. 2022, až sobota, 03. 09. 2022
  • OTEVÍRACÍ DOBA: každý den od 09:00 do 18:00 hodin, v sobotu do 17:00 hodin

Více informací o veletrhu najdete ZDE.

Zdroj: TZ Kärntner Messen

Holzmesse22
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina