výstavy

Výstava Nábytok a Bývanie 2022

Vystavy_NaB
Expozícia firmy Julius Blum GmbH na výstave Nábytok a Bývanie 2022 v Nitre. Foto: archív Blum
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Na nitrianskom výstavisku Agrokomplex počas 30. ročníka veľtrhu Nábytok a Bývanie 2022 bol stánok spoločnosti BLUM zameraný predovšetkým na koncového spotrebiteľa. Ústredným motívom bolo predstavenie mnohých kreatívnych aplikácií kvalitného kovania BLUM nielen v kuchynskom nábytku, ale aj v nábytku do celého obytného priestoru.

Koncepcia s názvom BLUM Inspirations pomáha objavovať a realizovať skvelé nápady ako pre laickú verejnosť, tak aj pre odborníkov. Funkčné a úplne naplnené modely vytvárali jasnú predstavu obývacieho nábytku, kúpeľní, ale aj nábytku do servisných miestností s inšpiratívnym použitím štandardných kovaní.

Nový rad zásuvkového systému MERIVOBOX
Po niekoľkých inováciách už existujúcich zásuviek, prichádza na trh nová zásuvka MERIVOBOX. Poskytuje príjemný zážitok vďaka dôslednej optimalizovanej funkčnosti a sofistikovanej estetike. Výsuv je koncepčne zaradený medzi osvedčený TANDEMBOX a LEGRABOX, ktorý aj naďalej ostáva najvyššou triedou.

MERIVOBOX v prevedení BOXCOVER

Stupienok SPACE STEP
Tento skrytý pomocník v sokli dovoľuje užívateľovi dosiahnuť na predmety uložené vo vyšších skrinkách. Na výstave bol SPACE STEP aplikovaný do rozličných obytných zón. Dostupný je v predaji už od roku 2020.
LINK: All we need is SPACE | Blum (blum-inspirations.com)

SPACE STEP so zásuvkou MERIVOBOX

myLEGRABOX
Vo výstavnej kuchynskej linke boli osadené zásuvkové systémy myLEGRABOX s dizajnovými bokmi. Na jeseň v tomto roku bude myLEGRABOX realitou aj na našom trhu.

Tým bude možné riešiť boky výsuvov s individuálnym dizajnom a tak vyhovieť aj nadštandardným požiadavkám zákazníkov. Farebne sa budú dať odlíšiť vnútorné a vonkajšie plochy boku výsuvu. V ponuke bude i viacero dezénov a reliéfov vonkajších plôch bokov.

Inšpirácie v podaní Blum
Pozitívny ohlas malo použitie vyššie osadených relingov v spodných skrinkách určených na špinavú bielizeň v práčovni. Na relingy boli zavesené textilné vrecká, napr. na triedenie špinavej bielizne.

Lákadlom bolo využitie výsuvných políc s aretáciou. Skvelé riešenie si návštevníci mohli pozrieť v „práčovni“ ako pomocná výsuvná polica na bielizňový kôš alebo ako barová polica pod výklopom v hornej skrinke, ktorá vzbudila záujem hlavne pánskych návštevníkov.

Výsuvy prevzaté z úzkych skriniek SPACE TWIN boli šibalsky ukryté v podrúčke pohovky, čím umocňovali riešenie oddychovej zóny v domácnosti.

Situácia za posledné dva roky priniesla do mnohých domácností home office. Ako si udržať psychické zdravie a nebyť otrokom práce doma počas celého dňa ukázal model Office Tower. Elegantný hranol sa v okamihu zmenil na malú kanceláriu s miestom na laptop, kartotéku a kancelárske pomôcky (pozri VIDEO). Tento nábytok je vhodný aj do konferenčných a ško­liacich miestností.

Nič nie je lepšie ako vlastná skúsenosť a sme radi, že sme opäť mohli po dlhšom čase záujemcom ukázať naše novinky a inšpirácie na výstave Nábytok a Bývanie v Nitre. Dúfame, že sa uvidíme opäť o rok.

Autori: Mgr. Blanka Benková, Ing. Andrej Priehradník
Zastúpenie Julius Blum GmbH pre Slovensko
Kontakty: blanka.benkova@blum.com, andrej.priehradnik@blum.com
Foto: archív autorov

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina