aktuality

Dveře MUTEO od SAPELI získaly další ocenění do své sbírky

Plně prosklená varianta dveří MUTEO TONALE nedávno získala prestižní cenu Red Dot Award
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dveře MUTEO jihlavské společnosti SAPELI, které jsou výsledkem několikaleté spolupráce s průmyslovým designérem Petrem Novaguem, i letos rozšiřují sbírku svých ocenění. Plně prosklená varianta MUTEO TONALE získala v německém Essenu prestižní cenu Red Dot Award.

Dveře MUTEO byly uvedeny na trh v roce 2019. Od té doby již posbíraly řadu světových cen za design. Již v roce 2019 získaly poprvé designového Oscara, Red Dot Award. Uspěly ale i v dalších předních soutěžích, jako je International Design Award, A´Design Award, European Product Design Award či German Design Award. Jako první český výrobek v historii se staly vítězem prestižní German Innovation Award.

Systém MUTEO využívá speciální dveřní profil MUTEO Z, díky kterému jsou dveře z obou stran v jedné rovině s interiérem. Skládají se ze dvou desek spojených středovým prvkem. Revoluční jsou v tom, že dveře a klika splynuly v jedno. Pod elegantní krytkou skrývají magnetický zámek a díky tomu pro otevření stačí pouze zatáhnout nebo zatlačit. Dveře jsou určeny pro klienty s náročnějšími požadavky a pro své realizace je využívá také řada špičkových bytových architektů.

Výrazně prosklená varianta dveří MUTEO TONALE je osazena speciálními závěsy pro sklo, které je kalené, díky čemuž je velmi pevné a odolné.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina