aktuality

Šance pro české firmy v regionu jihovýchodní Asie

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodní prestižní přehlídce FIND DESIGN FAIR ASIA 2022.

Akce je jedinečnou příležitostí zviditelnit inovativní české firmy, designéry, skláře, šperkaře, nábytkáře a výrobce interiérového designu v zahraničí. FIND Singapur cílí na obchodníky a profesionály v oblasti designu, dále na blogery, novináře a zájemce o luxusní výrobky.

Pro Singapur jde o premiéru. Tuto přehlídku pravidelně pořádá Spojené království jako London Design Fair, ale letos výjimečně se nebude konat v Londýně nýbrž právě v Singapuru. Veletrh FIND (zkratka FURNITURE, INTERIORS & DESIGN BRANDS) je tak prestižní událostí navazující na předchozí úspěšné ročníky London Design Fair. Očekává se bohatá účast nejen ze strany singapurských návštěvníků, ale celého regionu jihovýchodní Asie. Po dlouhé covid pauze se také rozvolnily podmínky pro vstup do země a dnes stačí být pouze očkován, což výrazně zjednodušuje vstup do země.

Díky zařazení akce do aktivit Design Centra CzechTrade, které se stalo národní platformou státní podpory designu a garantem pro oblast designu, budou náklady na plochu, registrační poplatky a design expozice hrazeny v plné výši z rozpočtu agentury CzechTrade. Firmy, které se budou prezentovat na společné expozici, se budou podílet na nákladech za realizaci expozice (montáž, demontáž).

Více o akci ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina