aktuality

Cirkulárny „hub“ pre nábytok už funguje aj on line

Vystavená ponuka starších typov nábytku a bytových doplnkov
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Použitý nábytok, dopredaj výrobkov mimo štandardnej ponuky, vrátený tovar, nábytok z expozícií – toto všetko umožňuje predaj v IKEA za mimoriadne a znížené ceny. Pripojili k tomu aj službu „Druhý život nábytku“. Zákazníci sa ponuku dozvedia na webe spoločnosti, kde si všetko môžu aj objednať. Staršie typy funkčného nábytku si môžu vylepšiť do nového vzhľadu. Udržateľnosť výrobkov tak dosahuje predĺženú životnosť. Cirkulárny „hub“ potom prináša novú radosť aj prostredníctvom výrobkov, ktoré šetrne slúžili predchádzajúcim majiteľom.

IKEA ponúka svoje služby na Slovensku v obchodnom dome v Bratislave a na výdajných miestach v Košiciach, Žiline a Banskej Bystrici. Pri odkúpení starších typov nábytku a bytových doplnkov v dohodnutej cene vystavia zákazníkom refundačnú kartu. Odovzdajú im ju pri ďalšom nákupe a môžu ju využiť na nákup nových produktov.

Noví záujemcovia o použitý nábytok si môžu službu Cirkulárny „hub“ objednávať už aj on line (od 14. júna 2022) a nábytok si rezervovať 48 hodín. Ponuky cez osobitné zverejnenie umožnia predĺžiť život starého nábytku a navyše aj usporiť. Pre opravu starších typov si môžu objednať malé náhradné diely (kovanie, úchytky) a náradie na spoľahlivú montáž. Všetko to funguje ako udržateľná inšpirácia bývania a predĺženie životnosti nábytku.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina