technológie

Materiálové a technologické novinky

Novinky
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Materiálové a technologické novinky z nabídky firem LEITZ-nástroje s.r.o., Hranipex k.s. a Merxu s.r.o

Nová generace Leitz – pilových kotoučů RazorCut a RazorCut PLUS

Vysoká flexibilita ve výrobě nábytkových dílců, kdy rostou požadavky na množství opracovaných dílců z různých materiálů a dekorů, způsobuje, že pořád častěji se musí formátovat desky jednotlivě. Aby bylo formátování jednotlivých desek efektivní, musí probíhat rychle a s nejvyšší kvalitou hrany řezu u všech typů materiálů a krycích dekorů.

Pro tyto požadavky byla vyvinuta nová generace Leitz pilových kotoučů RazorCut, která se od začátku tohoto roku nabízí ve dvou výkonových variantách RazorCutRazorCut PLUS.

Obě nabízené varianty řežou univerzálně všechny typy materiálů v té nejvyšší kvalitě, akorát provedení RazorCut PLUS s delší životností.

Důležitými konstrukčními prvky pilových kotoučů nové generace RazorCut jsou především speciálně povlakovaný věnec tělesa (u provedení PLUS je o 1 cm širší), nepravidelná rozteč zubů (u provedení PLUS s inovativně novým uspořádáním jednotlivých zubů) a nový typ tvrdokovových zubů UF (ultra fein) – pro provedení PLUS s vyšší otěruvzdorností.

Výsledkem je pak řezání – formátování různých plošných materiálů – po jednotlivých deskách nebo v balíku do výšky 60 mm rychlostí posuvu až 80 m/min. v té nejvyšší pohledové kvalitě s případnou možností okamžitě nalepovat hranu bez potřeby předfrézování.

Vzhledem k tomu, že životnost pilových kotoučů RazorCut je výrazně vyšší (až dvojnásobně) než životnost používaných tvrdokovových předřezových pilových kotoučů, doporučujeme používat hlavní pilové kotouče RazorCut v kombinaci s diamantovými předřezy Leitz Diamaster.

Nová generace pilových kotoučů RazorCut tak nabízí 50% zlepšení produktivity práce a bezkonkurenční snížení hlučnosti (proti předchozí generaci o 4 dB(A)).

Výrobce: LEITZ GmbH
Distribuce v ČR a SR: LEITZ-nástroje s.r.o.

Hranipex pro autentický zážitek z materiálů PerfectSense Feelwood

Hranipex přináší ucelenou řadu ABS hran pro nové plošné materiály Egger PerfectSense Feelwood. Kompletní řada exkluzivně vyvzorovaných dekorů hran tvoří dokonalý pár s lakovanými deskami s výraznými dřevěnými dekory dubů nebo kaštanu. Všech 6 dekorů, které se staly součástí kolekce Hranipex, jsme vytvořili pro perfektní soulad s lakovanými deskami. Použitou strukturou softmat jsme celkový smyslový zážitek dovedli ještě o krok dál, k autentickému pocitu dřeva.

Aby i vaše práce byla dokonalá, jsou vám tyto hrany v Hranipexu k dispozici v široké škále rozměrů, od tloušťky 0,45 mm po 2 mm a v běžných šířkách, vč. možnosti řezání hrany na míru. Všechny také můžete mít hned následující den od objednání a od 1 m.

Podrobnosti najdete na www.hranipex.cz.

Výrobce a prodejce: Hranipex

Bedna plná peněz

Kdo z nás by si nepřál najít poklad? Třeba bednu plnou peněz. Už nejsme malí a víme, že peníze nemusí být fyzické a nakupovat se nechodí jen do obchodu na konci ulice.

Dnes už nemusíte nakupovat materiál a vybavení v kamenné prodejně u vás ve městě a závidět těm, co podnikají ve větších městech, nebo v jiných zemích, kde mají větší výběr a lepší ceny. Stejně tak nemusíte vyjíždět na veletrhy, abyste našli dodavatele, protože ten váš zkrachoval, nebo vám nedokáže zajistit materiál pro vaše podnikání. Dnes jsme zvyklí nakupovat v e-shopech, protože chceme nejlepší cenu, pro firemní nákupy ale můžeme využívat merXu – online tržiště pro obchodování firem a navazování dodavatelských vztahů, umožňující expanzi na další trhy. Velkoobchodní nabídky dnes již také nejsou doménou kamenných prodejen. Sjednávat cenu si můžeme online, podle množství nebo odběrů. Na jedno kliknutí můžeme zadat poptávku tisícům dodavatelů najednou a vybrat si tu nejvýhodnější. Můžete nakoupit zboží v německé kvalitě, za polskou cenu. Můžete najít dodavatele služeb, klasicky účetního, nebo stavební firmu.

Na začátku května odstartovala na merXu akce nazvaná Cash Box. Protože merXu je online trh, Cash Box není reálná bedna, ale virtuální pokladna, kterou obdrží každá firma, která je zaregistrovaná, nebo se zaregistruje na merXu. Do té obdržíte peníze, které můžete čerpat za vaše nákupy, uskutečněné na merXu, což může být až 20 000 Kč.

Jde o promo akci ze strany merXu, aby tak přilákalo další tisíce firem a zajistilo pohádkovou nabídku pro všechny podnikatele z celé Evropy.

Cash Box je garantovaný peněžní bonus, který obdržíte od merXu – celkem si můžete vybrat až 20 000 Kč. Váš měsíční limit pro výběr je 10 000 Kč. Stačí, když nakoupíte na merXu a nahrajete do systému fakturu za transakci. Pokud jste nový zákazník, který na merXu prozatím nikdy nenakoupil, získáte za Váš první nákup 20 % z hodnoty Vašeho prvního nákupu, pokud je hodnota nákupu alespoň 7500 Kč.

Každý výběr snižuje Váš Cash Box, ale Váš měsíční limit výběru se na konci měsíce obnovuje.

Na merXu získáte přístup k milionům nabídek a služeb z 8 evropských zemí, můžete využívat bezplatnou vnitrostátní a mezinárodní dopravu až do výše 8500 Kč. Všechny transakce jsou bezpečné, protože probíhají pouze mezi ověřenými firemními účty. Pokud na merXu nenajdete produkt, který hledáte, můžete kdykoli zadat poptávku.

Doporučujte a vydělávejte – získejte až 12 000 Kč za každého obchodního partnera

O merXu – online trhu pro firmy jste už možná slyšeli. Možná jej už využíváte pro firemní nákupy, hledáte přes něj nové dodavatele materiálu, vybavení, či služeb. Víte ale také, že merXu nyní nabízí bonus za doporučení? Ta nejlepší reklama je totiž právě doporučení. Nenechávejte si to pro sebe a přiveďte na merXu své obchodní partnery, kamarády, známé.

Aktuálně na merXu obchodují desítky tisíc firem a jsou zalistovány miliony produktů a služeb. Čím větší a pestřejší nabídka bude, tím více atraktivnější merXu bude pro profesionály ze všech oborů z celé Evropy. Používání merXu je zdarma od registrace přes všechny transakce uskutečněné na merXu. Navíc ale nyní ještě můžete nově získat odměnu12 000 Kč, pokud přivedete své obchodní partnery na merXu.

12 000 Kč dostanete za každého obchodního partnera, který zalistuje alespoň 1000 produktů, nebo 1 službu a následně během dvou měsíců po registraci uzavře alespoň 20 transakcí. Pro firemní nákupy tento počet transakcí není problém. Typicky třeba stavební firma zalistuje stavební služby a nakoupí stavební materiál, nebo vybavení, které běžně nakupuje přes vaši firmu napřímo.

Čím více aktivních obchodních partnerů přivedete, tím více odměn za doporučení získáte. Pošlete odkaz svým známým, spolupracujícím firmám a řekněte jim, co je merXu! Váš účetní nebo dodavatel kancelářských potřeb budou za 12 000 Kč určitě rádi a využijí je stejně dobře jako vy ve vaší firmě. Nechte je vytvořit si účet a začít prodávat a nakupovat.

Každý obchodní partner, kterého doporučíte, se může účastnit dalších propagačních akcí merXu.

Vytvořme společně největší evropský trh pro firmy!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina