materiály

Pracovní desky RAUVISIO noir: Styl, který není okázalý

Materialy_Rehau
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Pracovní desky RAUVISIO noir kombinují eleganci s řemeslným uměním na nejvyšší technické a estetické úrovni. Hedvábně matný vzhled oživuje povrch pracovních ploch a vytváří dokonalou rovnováhu mezi designem a funkcí.

Barevná paleta desek RAUVISIO noir se skládá z dvanácti trendových barevných odstínů a nabízí inspiraci nezaměnitelného stylu noir, který charakterizuje dnešní svět designu a módy stejně jako kdysi: sytá čerň nebo čistě bílá či tlumené mořské a smaragdové tóny. Přeneste představivost a smysly do stylového, tajemného světa Lauren Bacalla a Humphreyho Bogarta. Povrch desek RAUVISIO noir je extrémně odolný proti poškrábání, vodě a teplu, a proto je vhodný jak pro horizontální použití pro pracovní plochu při velkém zatížení, tak i pro vertikální plochy v interiéru.

Pracovní desky jsou k dispozici v 8 barvách identických s ostatními deskami RAUVISIO noir, takže lze navrhnout designově absolutně jednotný nábytek a vyrobit jej v těchto 8 odstínech včetně pracovních ploch. Též kombinace odstínů desek RAUVISIO noir, pokud je k různým nábytkovým čelním plochám vybrána pracovní deska v jiné noir barvě, vytvoří velmi dekorativní kontrasty.

Odolnost materiálu proti poškrábání je důležitá při použití pro pracovní plochy.

Hedvábně matný povrch noir je nejen elegantní, ale také odpuzuje otisky prstů, což usnadňuje život v kuchyni či koupelně. Navíc povrch noir svou velice nízkou odrazivostí světla zajistí elegantní nábytek i při silném světle svítícím pod plochým úhlem. Desky RAUVISIO noir se snadno čistí a svými vlastnostmi představují významnou výhodu oproti jiným pracovním deskám.

Texty a označení dekorů:

Materialy_Rehau
REHAU

Kontakty:

REHAU, s.r.o.
Obchodní 117
251 01 Čestlice
tel.: + 420 272 190 111
e-mail: rehau@rehau.cz
www.rehau.cz

REHAU, s.r.o.
Kopčianska 82/A
850 00 Bratislava
tel.: +421 268 209 110
e-mail: bratislava@rehau.com
www.rehau.sk

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina