aktuality

Školení pro odborníky na téma Měření vzduchotěsnosti budov – blower door test

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Jedním z požadavků pasivního standardu je ochrana konstrukcí a vzduchotěsnost obálky konstrukcí. Centrum pasivního domu (CPD) v rámci spolupráce s asociací Blower Door CZ zve na vzdělávání zkušebních techniků a dalších odborníků, kteří se chtějí zabývat testem Měření vzduchotěsnosti budov / blower door test.
Asociace Blower Door CZ nabízí všem zájemcům výukový program Měření vzduchotěsnosti budov. Jedná se o cyklus přednášek shrnující základní znalosti, kterými by měl disponovat každý zkušební technik, jehož cílem je poskytovat služby vysoké kvality. Školení je především určeno jako příprava na teoretickou část autorizační zkoušky pro zájemce, kteří se chtějí stát autorizovanými techniky pro měření vzduchotěsnosti budov. Školení je však otevřené všem zájemcům, nejen z řad zkušebních techniků, kteří se o teoretických základech i praktických aspektech měření vzduchotěsnosti chtějí dozvědět více.

Termín začátku školení: 21. 4. 2022 (6 přednášek / 6 týdnů)
Pozvánku s podrobnými informacemi, programem a přihlášku na školení si můžete stáhnout z webových stránek asociace ZDE nebo si o ně napište na info@asociaceblowerdoor.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina