aktuality

Seminář WOOD Camp: Rekonstrukce střešního pláště aquaparku Galandia

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pohled odborníků, kteří na návrhu a realizaci nového střešního pláště na tomto ambiciózním projektu spolupracovali.

Po celém světě existuje mnoho příkladů staveb, které dokazují, že mezi nejvhodnější materiály střešních konstrukcí staveb typu wellness patří dřevo. Jednou z nich je slovenský termální komplex v Galantě, který se po několika letech znovu otevírá. Ten byl uzavřen z důvodu havarijního stavu střešního pláště a některých konstrukcí. Byla provedena důkladná rekonstrukce, v jejímž rámci byla střecha hlavního objektu s bazény nahrazena velmi zajímavou dřevěnou konstrukcí tvořenou masivními lepenými nosníky.

Seminář Rekonstrukce aquaparku Galandia se uskuteční 29. 3. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet budou Ing. Lea Bodon, Ing. František Lužica a Ing. Marek Michna.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval kotevní technice u dřevostaveb, můžete zhlédnout na našem YouTube kanále, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizace ČKAIT. Více informací ZDE

Zdroj: TZ ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina