aktuality

Bezbariérové posuvné dvere vhodné aj pre vozíčkarov

Bezbariérové posuvné dvere s 0mm bariérou
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na veľtrhu CONECO – Racioenergia 2022 (23. – 26. marca 2022) v bratislavskej Inchebe sa predstaví s novinkami aj slovenský výrobca drevohliníkových a drevených okien a bezpečnostných dverí Makrowin, s.r.o. Detva. Do súťaže o Zlatú plaketu a o Čestné uznanie veľtrhu firma prihlásila bezbariérové posuvné dvere s 0mm bariérou.

Horúcimi novinkami sú aj vchodové dvere MAKROWIN TapDoor, osadené novými typmi skenerov na ovládanie odtlačkom prsta, drevohliníkové okno s integrovaným motorickým otváraním a retro-drevohliníkové okno primárne dodávané na trh v USA.

„Po výpadku výstav počas pandémie Covid-19 je trh hladný po novinkách a zároveň sa nahromadili inovácie, s ktorými verejnosť nebola zoznámená. Využívame preto príležitosť predstaviť hneď štyri inovatívne riešenia v súlade s najnovšími trendmi v stavebníctve. Predstavujeme aj sortiment formou produktov pre nízkoenergetické a energeticky pasívne stavby. Aj keď tento rok sme vynechali divácky veľmi atraktívnu ukážku vylamovania bezpečnostného okna, s ktorou sme sa stali už známymi, vynahradíme to počtom noviniek a ich prínosom,“ konštatuje Ing. Dušan Majer, riaditeľ firmy Makrowin.

Vstupenka na Coneco zadarmo

Pozvánka na výstavu je na stránke Makrowin a v prípade, že návštevník bude chcieť získať vstupenku zadarmo, stačí vyplniť formulár: https://makrowin.sk/coneco-a-racioenergia-2022/

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina