aktuality

Zájem o dřevostavby v České republice roste

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Potvrzují to nejen statistiky výstavby členských firem ADMD, ale také účast odborníků a studentů na našich pravidelných WOOD Camp webinářích.

Záznam z posledního konaného webináře na téma Nejčastěji používané detaily dřevostaveb je již ke zhlédnutí na našem YouTube kanálu.

Dalším zajímavým tématem, na které se v projektu WOOD Camp zaměříme, bude Využití kotevní techniky u dřevostaveb, který se uskuteční v termínu 15. 03. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Ing. Petr Sochor ze společnosti Würth s.r.o.

Prezentace bude rozdělena do několika kategorií. První oblastí bude chemické kotvení, postup aplikace včetně příslušenství a použití vhodných materiálů. Dále kotvení do fasády pomocí distanční montáže přes izolaci, kotvení v interiéru do sádrokartonových desek. Poslední bod bude věnován technické podpoře a servisu. Možnosti spolupráce z hlediska školení, legislativy, ekvivalentní náhrady kotev v projektu včetně představení technického softwaru pro výpočet kotvení a dřevařských spojů.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp seminářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Zdroj: ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina