aktuality

Seminár pre predajcov priblížil odbornú terminológiu a popis produktov

Fotografia z priebehu seminára vo Zvolene
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Stredná odborná škola drevárska vo Zvolene vytvorila Centrum odborného vzdelávania a prípravy v oblasti drevospracujúceho priemyslu už pred viacerými rokmi. Potvrdila tým, že vychováva špičkových odborníkov naprieč celým spektrom drevárskej a aj stavebnej výroby na Slovensku. Škola pôsobí vo Zvolene od roku 1962 a celkove si pripomína 100. výročie svojho založenia – v roku 1922 v Liptovskom Hrádku.

Prostredníctvom študijného programu Technik drevostavieb pomáha pripravovať odborníkov pre prax. Vytvára výrazné výsledky, keďže jeho absolventi získajú maturitné vysvedčenie. Odborné znalosti potvrdzujú aj pre rozširovanie vedomostí pre pracovníkov v podnikovej a obchodnej sfére.

Prostredníctvom vzdelávacieho seminára Drevostavby a drevené konštrukcie pre obchodných manažérov spoločnosti Démos – trade, s.r.o. pripravili pre nich široký rozhľad o jednotlivých komponentoch. Keďže v rámci dodávateľského reťazca rozšírila obchodná spoločnosť portfólio o produkty pre drevostavby a drevené konštrukcie, získali predajcovia podrobný prehľad o odbornej terminológii a popise drevených produktov pre drevostavby. Lektorkou bola Ing. Slávka Mošková, učiteľka odborných predmetov SOŠ drevárskej vo Zvolene.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina