aktuality

merXu – online trh pro firmy láme rekordy v počtu transakcí

Merxu_032022
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

merXu se za pouhý rok fungování stalo vyhledávaným místem pro obchodování firem a živnostníků. Vzniklo v reakci na trendy a potřeby trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku. Aktuálně zde obchodují desítky tisíc firem, nabízející miliony produktů pro podnikání. Obliba merXu jako prostoru pro profesionály si vyžádala také zařazení služeb pro firmy.

Jelikož tato forma obchodování nemá konkurenci, není k ní žádná známá alternativa, může začátek jejího používání v některých uživatelích vzbuzovat obavy. Tuto počáteční nechuť merXu odráží celou škálou bonusů pro nováčky i zaběhlé uživatele této obchodní platformy.

Od dnešního dne tak například startuje akce na doporučení od stávajících uživatelů, kdy může doporučující i doporučená strana dostat jednorázový bonus 12 000 Kč. Následuje pak 400 Kč za každý obchod, který doporučená firma u doporučujícího na merXu zrealizuje namísto konvenčního obchodování přes e-mail, nebo po telefonu. Cílem je naučit firmy merXu používat pro firemní nákupy.

Samozřejmě merXu nabízí mnohem více než pouze finanční bonusy, ale to si musí každý uživatel vyzkoušet a ověřit na vlastní kůži. Jak je snadné na jednom místě nakoupit produkty pro podnikání, zadat poptávku, nebo zajistit dodavatele služeb.

Po expanzi do Německa se z merXu stala skutečně silná mezinárodní po téměř celé Evropě. Tržiště je dostupné na webových stránkách www.merxu.com a jeho použití je zcela zdarma, jak pro registraci, tak provádění transakcí.

Mezi další bonusy, kterými merXu pomáhá firmám v konkurenceschopnosti, je doprava zdarma u každé i zahraniční transakce.

Prodávat i nakupovat přes merXu je velice snadné. Tržiště zároveň zajišťuje automatický překlad produktů a služeb do všech jazyků. Prodejci mohou na merXu přidávat katalogy produktů, takže produkty lze vyhledávat nejen podle jména, ale také podle EAN či konkrétních parametrů. Výrobky je možné nakoupit ve velkoobchodním i maloobchodním množství a také přes hromadné transakce nebo prostřednictvím poptávky.

A na závěr ještě jedno upozornění na akci pro úplné nováčky, kdy do 13. 3. 2022 je možné využít akci na 40 % z ceny prvního nákupu. O co jde? Pokud do 13. 3. 2022 nakoupíte za nejméně 6 000 Kč, merXu Vám vrátí na Váš účet 40 %.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina