materiály

Hrany v přírodních barvách

Materialy_Ostermann
Díky přírodním barevným odstínům, použitým například zde u ABS hrany Cubanit šedá miniperlička, působí nábytek elegantně a zároveň příjemně. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Decentní, přírodní barvy v barevném spektru teplé béžové nebo šedé jsou příjemné a uklidňující. Navíc se dají skvěle kombinovat, ať už mezi sebou navzájem, ale i se všemi dřevodekory či dekory kamene. Řemeslníci, kteří hledají hrany v přírodních uni barvách, najdou u firmy Ostermann vhodné řešení.

Aktuálním trendem jsou neutrální barvy jako béžová, odstíny světle hnědé a celá šíře odstínů šedé. Jsou to barvy, které odrážejí naši touhu po přirozenosti a které do našich příbytků vnášejí uklidňující účinky zemitých materiálů, jako je kámen, půda nebo písek. Zároveň reprezentují udržitelnost. Truhláři/stolaři hledající velký výběr nábytkových hran v neutrálních uni barvách najdou u firmy Ostermann to, co potřebují. A to v mnoha šířkách a tloušťkách a hrany v provedení celé řady různých povrchů. Jen u materiálu ABS je v barevných skupinách „Béžová“, „Šedá“ a „Hnědá“ k mání více než 200 různých řešení. Všechny informace o trendových hranách najdete po zadání výrazu „#Highlights02“ na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Nábytek trvalé krásy
Nábytek v barevných odstínech béžové, hnědé nebo šedé lze pomocí drobných detailů flexibilně kombinovat s měnícími se módními barvami. Je-li trendem modrá, stojí na příborníku modrá váza. Je-li v kurzu červená, vymění se váza, možná ještě i obraz, nikoliv však veškerý nábytek. Odborníci se shodují: Nábytek v neutrálních barvách se proto bude pořád líbit i za několik let.

Materialy_Ostermann

Perfektní partner pro kombinace
Vskutku praktická vychytávka: Uvedené barvy lze dobře kombinovat i mezi sebou. Tak například odstíny světlé béžové se skvěle hodí k jemným odstínům šedé či hnědé. Kdo preferuje větší dynamičnost, zkombinuje jemné „neutrální barvy“ s přírodním dekorovaným povrchem, například se světlými dřevodekory. Skvělý pár ale vytvoří i s tmavým dřevem nebo dekory kamene. Pokud někdo pro výrobu nábytku potřebuje jen malé množství různých hran, dodá mu je Ostermann v mnoha standardních šířkách již v nejmenším množství od 1 metru. K dostání jsou navíc hrany s různými strukturami a v několika stupních lesku.

Objednávky trendových hran 24/7
Na e-shopu nebo přes aplikaci Ostermann je možné objednávat všechny nábytkové hrany z nabídky 24 hodin denně sedm dní v týdnu. E-shop a aplikace jsou dostupné v 11 různých jazykových verzích. Jako velice užitečnou pomůcku zákazníci hodnotí praktické rychlé vyhledávání na úvodní stránce. Tady stačí jednoduše zadat jen číslo desky a obratem se zobrazí doporučení s vhodnou nábytkovou hranou. Všechny objednávky na zboží, které máme skladem a které dorazí do 16 hodin, opouští náš sklad ještě ten samý den.

OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina