aktuality

Oslava 40. jubilea Wood-Mizer

Wood-Mizer_40y
Zakladatelia firmy Wood-Mizer Don Laskowski a Dan Tekulve. Foto: archív Wood-Mizer
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Popredný svetový výrobca píl a drevospracujúcich zariadení Wood-Mizer oslavuje 40 rokov, počas ktorých poskytuje ľuďom po celom svete výrobky a služby v oblasti spracovania dreva priamo z lesa do konečnej podoby (From Forest to Final Form®). Wood-Mizer, ktorého svetová centrála je v Spojených štátoch, dodal zákazníkom na 6. kontinentoch vyše 100 000 píl a počas uplynulých 40. rokov zriadil vyše 100 autorizovaných distribučných zastúpení.

Dvaja podnikatelia, Don Laskowski a Dan Tekulve, v roku 1982 skonštruovali a vyrobili nový druh píly, ktorý znamenal skutočnú inováciu v piliarskom priemysle. Prvú pojazdnú pílu Wood-Mizer navrhli tak, aby bola efektívna, cenovo dostupná a jednoducho sa obsluhovala, takže ktokoľvek a kdekoľvek mohol bezpečne vyrábať z kmeňov rezivo. Voľba pílových pásov s tenkou reznou škárou zabezpečila z každého kmeňa viac dosiek s vynaložením menšieho množstva energie na prevádzku a popadané stromy v lese či v meste mohol človek zachrániť priamo na mieste. Po rokoch sa Wood-Mizer stal globálnym lídrom, ktorý slúži jednotlivcom i podnikom po celom svete.

Video k 40. výročiu založenia firmy Wood-Mizer si môžete pozrieť nižšie.

„Po vyše 40. rokoch od chvíle, keď bola vyrobená prvá píla Wood-Mizer, pokračuje Wood-Mizer v pomoci a slávi trvalé úspechy našich zákazníkov,” hovorí John Smith, výkonný riaditeľ Wood-Mizer. „Od jednotlivých spracovateľov dreva po vysoko produktívne piliarske firmy, Wood-Mizer sa cíti byť zaviazaný pokračovať v službe rastúcej komunite vlastníkov píl naprieč celým svetom.”

OSLAVA ŠTYRIDSIATYCH NARODENÍN LT40 | ŠPECIÁLNA JUBILEJNÁ CENA | OBJEDNAJTE TERAZ !

Wood-Mizer_40y_01

O firme Wood-Mizer

Od roku 1982, si Wood-Mizer získal reputáciu ako popredný svetový výrobca píl a drevospracujúcich zariadení so silným odkazom na svoje inovatívne piliarske produkty. Pod heslom From Forest to Final Form®, ponúka Wood-Mizer rozsiahly rad zariadení zahrňujúcich pojazdné i priemyslové píly, rozmietacie a omietacie píly, sušičky dreva, zrovnávačky/tvarovačky, zariadenia na spracovanie palivového dreva, zariadenia na výrobu paliet, vybavenia na manipuláciu s materiálom, pílové pásy a zariadenia na údržbu pílových pásov. Vyše 40 rokov zostáva Wood-Mizer oddaný službe piliarskym a drevospracujúcim domácim majstrom i profesionálom po celom svete prostredníctvom vytvorenej a rastúcej siete distribútorov.

Kontakty:

Wood-Mizer Danubia, s.r.o.
Hadovce 5
945 01 Komárno
tel.: +421 35 7740 316
fax: +421 35 7740 326
e-mail: woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk

Wood-Mizer CZ, s.r.o.
Za Kasárny 946
339 01 Klatovy
tel.: +420 376 312 220
tel.: +420 602 439 799
e-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina