aktuality

Úspěšné semináře WOOD Camp pokračují i v novém roce

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

I v novém roce se budeme skrze online platformy setkávat se zájemci z řad architektů, projektantů a stavebních dozorů, ale také studentů při našich webinářích v rámci úspěšného vzdělávacího projektu WOOD Camp.

Hned první seminář, který nás čeká, se bude týkat střech a přednášet bude Ing. Ondřej Maňák. Tématem jsou Vazníkové krovy pro dřevostavby a konat se bude již 11. 1. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit.

Návrh a realizace vazníkových krovů je velmi specifickým oborem. Jde o rozmanité konstrukce, ve kterých je nutné dbát na širokou škálu detailů, jenž pak zásadně ovlivňují bezpečnost i životnost celé střechy. S ohledem na neustále rostoucí poptávku po tomto typu nosné konstrukce krovu bude přednáška zaměřena na praktické rady a zkušenosti, které mohou pomoci projektantům při návrhu, ale i firmám a koncovým zákazníkům od poptávky až po převzetí hotového díla.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

Dále nás čeká přesunutý prosincový seminář na téma Statika: praktické tipy pro projektanty. Seminář se uskuteční v novém termínu 1. 2. 2022.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp seminářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE

Autor: ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina