materiály

Žhavé novinky Ostermann: ABS hrany s hybridními dekory

Materialy_Ostermann
V hranách Ostermann s hybridními dekory se snoubí vzhled dvou různých materiálů: imitace kamene, břidlice, textilu nebo rzi v kombinaci s metalickým leskem získávají zcela nový vzhled. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Znáte hybridní dekory? Jde o design, který navzájem kombinuje typický vzhled dvou různých materiálů, například kamene a kovu. Břidlice a kovu. Látky a kovu nebo i rzi s chladným kovem v lesku. A Ostermann má pro tento zvláštní vzhled vhodné ABS hrany.

Výběr vhodného dekoru na nábytek není nikdy lehký. Má to být imitace kamene, textilu nebo snad rzi? Anebo přece jen raději spíš lesklý kov? A proč ne obojí? U ABS hran „Metal Rock antracit“, „Metal Fabric antracit“, „Metal Slate černozlatá“ a „Ferro bronzová“ se jedná o fantazijní dekory, které kombinují vzhled rezavě zabarveného železa, kamene, látky nebo břidlice s dynamickými metalickými efekty. Výsledkem jsou hrany, které můžeme použít na pracovní desky stejně jako i na výrazné čelní plochy nebo celý nábytek do obývacího pokoje, koupelny či kuchyně. Hrany Ostermann jsou skladem v rozměrech 23, 33, 43 a 100 x 1 nebo 2 mm a dodávají se již od nejmenšího množství 1 metru. Více informací o výrobcích najdete též po zadání výrazu „#Highlights11“ na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

ABS hrana Metal Rock antracit
Na první pohled působí tato hrana jako klasická reprodukce kamene. Při hře se světlem se pak vyloupne rafinovaná imitace kovu s matnými a lesklými efekty. Strukturu kamene podtrhuje perleťový charakter dekoru. Díky kompozici kontrastů v antracitové a nahnědlé barvě se sporadickými světlejšími a tmavšími částicemi lze hranu perfektně kombinovat s dřevem a teplými odstíny v šedé barvě.

Metal Fabric antracit
Je to látka nebo broušený kov? Je to ABS hrana Metal Fabric, která vzhledově připomíná jednak klasický tvíd, jednak i broušenou kovovou desku. Základní šedohnědý odstín hrany proložený modrošedou barvou a leskem dosahuje metalického účinku. Díky decentnímu modrému třpytu lze hranu dobře kombinovat s uni barvami v odstínu studené šedé, s namodralou bílou či bílým dřevem.

Metal Slate černozlatá
U této hrany vznikl nový hybridní dekor kombinací tmavé břidlice a dozlatova se třpytícího kovu. Imitace břidlice v základní tmavě hnědé barvě působí zásluhou zlatavých třpytek rozprostřených jako pudr obzvlášť útulně a teple. Jemný reliéf povrchu odkazuje na přírodní strukturu břidlice. U interiérového vybavení tato hrana se svou tmavou základní barvou harmonicky ladí s dynamickými dřevo­dekory, tmavá hnědá se ovšem projevuje speciálně v sucích a trhlinkách.

Ferro bronzová
ABS hrana Ferro bronzová vypadá jako kus zvětralé železné desky. Nepravidelný přechod světlejších a tmavších odstínů mědi a bronzu vytváří autentický vzhled. Ten je navíc posílen realisticky vyhlížející strukturou a nahodile použitým metalickým leskem. Hrana si skvěle rozumí jak se světlejšími dřevodekory, tak i s uni nebo monochromatickými reprodukcemi materiálů v šedé či béžové barvě.

OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina