aktuality

„Vysaďme našu budúcnosť“

Kronospan
Pracovníci spoločnosti KRONOSPAN, s.r.o., Zvolen pri výsadbe stromčekov pre Obecné lesy Dobrá Niva. Foto: archív Kronospan
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Zdá sa to ako formálne heslo, no, ak sa ruky naozaj priložia k dielu, môže z toho vzniknúť zaujímavá a prospešná tradícia. Vo vhodnom termíne, pod dohľadom odborníkov a predovšetkým s dostatočnou dávkou nadšenia sa pustili do sadenia stromčekov zamestnanci jedného z najdôležitejších drevospracujúcich závodov na Slovensku a ich kolegovia z Obecných lesov Dobrá Niva.

KRONOSPAN, s.r.o., Zvolen už dlhé roky drží prím nielen v štatistikách spracovania drevnej hmoty, produkcie veľkoplošných materiálov, ale – a to predovšetkým – v inovatívnom myslení na niekoľko desiatok rokov dopredu. Aj to bolo hnacím motorom podujatia, na ktorom doslova vysadili svoju budúcnosť. Spoločnosť KRONOSPAN, s.r.o. zakúpila sadenice a zabezpečila pre všetkých účastníkov pracovné prostriedky, občerstvenie. Nehovoriac o pocite dobre vykonanej práce, ktorý si, ale, všetci zúčastnení zabezpečili sami.

Do budúcnosti je v rámci projektu „Vysaďme našu budúcnosť“ plánovaná takáto spolupráca s viacerými štátnymi a súkromnými vlastníkmi lesov.

Kronospan

Na záver sa uskutočnilo oficiálne poďakovanie a odovzdanie vysadených stromčekov Obecným lesom Dobrá Niva – v strede: Ing. Pavol Segeč, vedúci oddelenia nákupu dreva KRONOSPAN, s.r.o., Zvolen a Ing. Miroslav Vidhold, riaditeľ Obecných lesov Dobrá Niva. Foto: archív Kronospan

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina