aktuality

Den otevřených dřevostaveb navštívilo bezmála 1200 zájemců

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Letošní již 8. ročník Dne otevřených dřevostaveb navštívilo téměř 1200 lidí a svojí povahou se jednalo o návštěvníky, kteří o stavbě dřevostavby reálně uvažují a kteří se nepřišli „jen podívat“, ale pohovořit s odborníky a dozvědět se o výstavbě a výhodách dřevostaveb co nejvíce informací.

To potvrzují i zástupci jednotlivých členských firem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), kteří byli v jednotlivých domech osobně přítomni. Členové ADMD pozvali v sobotu 9. 10. 2021 zájemce o dřevostavby do 60 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice. Návštěvníci tak měli možnost podívat se na domy dokončené i rozestavěné a otevřené byly také některé výrobní závody a mateřské školky.

„Letošní Den dřevostaveb se velmi vydařil. Počasí nám přálo a také jsme letos návštěvníkům otevřeli rekordní počet míst, kde se mohli seznámit s moderní výstavbou domů. Ti návštěvníci, se kterými jsem osobně mluvila přímo na stavbách, akci hodnotili velmi kladně a ocenili získané informace, které si mohli i prakticky ověřit přímo na stavbě,“ okomentovala akci ředitelka ADMD, Ing. Lenka Trandová.

Cílem akce bylo nejen vyvrátit mnohé předsudky, které u široké veřejnosti v souvislosti se stavbou dřevostavby stále přetrvávají, ale také představit a ukázat lidem technologii výstavby domu ze dřeva a dát jim možnost osobně si dřevostavbu prohlédnout a zkonzultovat svůj stavební záměr přímo s prověřenými výrobci dřevostaveb.

Zdroj: ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina