aktuality

První post-covidový veletrh materiálů a komponentů pro nábytkáře slavil úspěch

SICAM 2021
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

V italském Pordenone se od 12. do 15. října konal dvanáctý ročník mezinárodního veletrhu materiálů, komponentů a příslušenství pro nábytkářský průmysl SICAM. Úspěch první akce svého druhu od vypuknutí pandemie Covid-19 podle organizátorů předčil ty nejoptimističtější prognózy. Veletrhu se zúčastnilo více než 540 vystavovatelů z Itálie a dalších 28 zemí.

V atmosféře byla cítit touha vzájemně se setkat tváří v tvář, společně pracovat na myšlenkových procesech, vyměňovat si nápady a hodnotit projekty. To je skutečným cílem fyzických veletrhů. Na SICAM přišli odborníci z nábytkářského průmyslu z 98 zemí včetně Itálie, což představovalo více než 7200 společností. 66 % jich pocházelo z Itálie a 34 % ze zahraničí. Takto široké mezinárodní zastoupení bylo kvůli všem omezením ještě několik týdnů před událostí těžké si představit.

„A přesto nám mnoho společností věřilo a investovalo s námi,“ vysvětlil Carlo Gobbi, zakladatel a organizátor SICAM. „Drželi krok s tržní situací a měli skutečnou touhu vrátit se na ‚osobní‘ veletrhy, protože věděli, že pouze v tomto formátu lze hmatatelně rozvíjet nové obchody.“

Atmosféra v sálech byla podobná té, kterou známe z předpandemických dob, a byla zde cítit jasná touha znovu se připojit a vrátit se k normální práci s ještě vyšší intenzitou. Veletrh jasně ukázal, že svět podnikání se neobejde bez tohoto osvědčeného nástroje, který je stále aktuální a důležitý.

SICAM 2021
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina