materiály

Servis kolem hran, o kterém by měl vědět každý

Materialy_Ostermann
Servis do nejmenšího detailu: ABS hrany dodává Ostermann již od délky 1 metru a v libovolné šířce až do 100 mm. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Ostermann dodává největší sortiment hran v Evropě k povrchům od více než 70 dodavatelů desek. Hrany jsou z mnoha různých materiálů, jako je ABS, melamin, akryl, hliník a pravé dřevo. Vskutku praktická vychytávka: ABS hrany se dodávají již od délky 1 metru a v libovolné šířce až do 100 mm.

Když u nějaké zakázky chybí hrany, je to pokaždé problém. Naštěstí ale problém, který má díky firmě Ostermann rychlé řešení. Neboť tento specialista na hrany má skladem největší sortiment hran v Evropě. Objednávky skladového sortimentu, které dorazí do 16 hod., jsou odesílány ještě ten samý den; ať už proběhnou moderním způsobem přes e-shop nebo i telefonicky. Pro vyhledávání v e-shopu stačí jen zadat název nebo číslo desky do vyhledávacího pole na úvodní stránce www.ostermann.eu.

Okamžitě se zobrazí vhodné hrany a dostupné šířky a tloušťky, které si lze rovnou objednat. Kdo podobné záležitosti vyřizuje raději po telefonu, dovolá se k nejlépe vyškoleným obchodním partnerům a dostane nejen vhodnou hranu, ale na přání také nejlepší poradenství k široké nabídce různých služeb, které Ostermann k hranám nabízí.

Hrany od 1 metru
Všechny ABS hrany dodáváme již od nejmenšího množství jednoho metru. Zákazníci tak nemusí pro malé zakázky odebírat celou roli. Mohou si objednat zboží přesně na míru dané zakázky, neskladovat žádné zbytky, a tím ušetřit i skladové náklady.

Hrany všech šířek až do 100 mm
Ostermann má k dispozici nábytkové hrany v celé řadě standardních šířek. U ABS hran jsou to rozměry 23, 33, 43 a 100 mm. Pokud zpracovatel potřebuje jiné šířky, nařežeme 100mm širokou hranu na požadovanou šíři a to již od 12 mm.

Hrany, které jsou předem opatřeny vrstvou tavného lepidla
Ostermann nabízí hrany – je-li to technicky možné – též s vrstvou tavného lepidla. Díky tomu dostanou řemeslníci i méně běžné pásky hran s tavným lepidlem připravené rovnou k použití.

Bezespárové hrany
I pro podniky, které mají olepovačku hran s agregátem pro bezespárovou technologii, má Ostermann vhodné řešení. Hranami s funkční vrstvou laser, Airtec a Infratec, nabízí Ostermann vlastní řešení pro každou bezespárovou technologii. Pro zpracování na nejvyšší úrovni máme TPU bezespárovou hranu. Funkční vrstva této hrany je z termoplastického polyuretanu (TPU), to znamená ze 100% plastu. Výsledkem je obzvláště tvrdá, a přitom trvale elastická spára se silnou přilnavostí. Rychlejší vytvrzení funkční vrstvy zabraňuje při následném zpracování znečištění agregátů, a to i při vysoké rychlosti posuvu. Všechny bezespárové hrany dodáváme od 1 role. A protože v řemesle musí jít vždycky všechno jako po másle, jsou hrany připraveny k odeslání nejpozději do 4 pracovních dnů.

OSTERMANN

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina