aktuality

Mezinárodní IKEA Festival – nový “covid-marketing” nábytkářského řetězce

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

IKEA se rozhodla oslavit to nejlepší ze života doma prostřednictvím svého prvního celosvětového festivalu, který se bude konat online od 13. do 16. září. Umělci, designéři, šéfkuchaři a další talentované osobnosti představí své domácnosti na virtuálním pódiu a otevřou dveře novým zážitkům a zkušenostem. Součástí bude také řada tematických workshopů. Festival má českou i mezinárodní část.

Festival IKEA se bude konat ve více než 100 domácnostech a ve více než 50 zemích po celém světě. Účast na festivalu je zdarma a festival je otevřený pro všechny.

Mezinárodní program se odehraje 16. září na webu IKEA.com/festival a to v různých virtuálních pokojíčcích, které budou odrážet to, co je pro lidi v dnešní době doma to nejdůležitější: být s rodinou a přáteli, poslouchat hudbu, dopřávat si dobré jídlo. Toho všeho se týkají zážitky zprostředkované v těchto pokojích. Připraveny jsou také místnosti pro diskusi na nejrůznější témata. Účastníci uvidí umělce, kteří budou vysílat své koncerty z domova nebo ze svého studia, uvidí, jak designéři a spolupracovníci IKEA pracují při zařizování prostorů.

Mezinárodní části festivalu bude předcházet česká, která bude probíhat od 13. do 15. září a zúčastnit se jí bude možné na tomto odkazu. Vystoupí například ekonom Tomáš Sedláček nebo antropolog Martin Soukup. Součástí bohatého programu budou i praktické workshopy, jak si zařídit domácí pracovnu, improvizovanou posilovnu nebo jak doma pěstovat rostliny.

Zdroj: IKEA

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina