materiály

Hrany Ostermann na pracovní desky

Ostermann
Ostermann nabízí řemeslníkům široký výběr nábytkových hran s dekory pracovních desek. Hrany dodáváme od 1 metru. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Vaření se stalo naší zálibou a zábavou. Kuchyně je novým centrem bytu. Čím dál více lidí investuje do jejího nového praktického uspořádání. Díky velkému výběru hran k pracovním deskám je tady Ostermann perfektním partnerem pro řemeslníky.

Kuchyně je dnes mnohem víc než jen místem pro přípravu pokrmů. Je prostorem pro naše koníčky, dějištěm akcí a srdcem pro setkávání s rodinou a přáteli. A proto není divu, že v současnosti neustále přibývá lidí, kteří investují do modernizace své kuchyně. Tomu, kdo nechce měnit hned celou kuchyň, často pro její nový útulný vzhled stačí samotná výměna či rozšíření pracovní desky odborně provedené truhlářem/stolařem. Aby ten měl co největší volnost pro svou tvorbu, nabízí Ostermann k aktuálním dekorům pracovních desek obrovský výběr ABS hran. Ve všech šířkách do 100 mm a v různých tloušťkách. Vybrané hrany a další informace na toto téma najdete po zadání výrazu „#Highlights08“ na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Nová pracovní deska – nový vzhled
Velká vodorovná plocha pracovní desky výrazně ovlivňuje celkový dojem z prostoru. Deska by proto měla být volena uvážlivě, a ne bez odborné rady řemeslníka, protože rozmanitost u dekorů pracovních desek je nepřeberná. Ale ať už volba padne na imitaci dřeva, betonu, kovu, skla nebo kamene, ve firmě Ostermann najdou truhláři/stolaři vhodné ABS hrany k mnoha různým dekorům. Aby se zabránilo vzniku zbytkových množství a ušetřily se náklady za skladování, dodáváme hrany již v nejmenších množstvích od 1 metru. Zboží objednané do 16 hodin, které máme skladem, odesíláme ještě ten samý den.

Tip: Na míru vyrobené pultové prvky
S cílem získat větší odkládací plochu a třeba i vytvořit další místo pro stolování se nabízí doplnit pracovní desku přimontováním malého pultu. Vznikne tak nový, svěží a moderní vzhled. Na pohled působí velice dobře, když se dva různé povrchy, jako dřevo a kámen nebo beton a dřevo, zkombinují na nábytku ve dvou různých tloušťkách desky. Aby měl pultový prvek dostatečnou stabilitu, doporučujeme tady vybírat z masivnějších desek. Pro perfektní zakončení má Ostermann k dispozici všechny ABS hrany až do šířky 100 mm.

Důležité: Ochrana před vlhkostí
Pro zpracování hran pracovních desek doporučuje Ostermann použít tavná PUR lepidla. Ta se vyznačují vysokou tepelnou stabilitou a odolností proti vlhkosti. Velice atraktivní jsou tady výrobky série REDOCOL. Pokud se mají nábytkové hrany zpracovávat některou z moderních bezespárových technologií, jako je laser, airtec či infratec, jsou i v tomto případě k dispozici požadované dekory s funkční vrstvou speciálně upravenou pro příslušnou technologii.

OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina