aktuality

Pripravované Dni nábytku 2021 v Nitre definitívne zrušené!

Ilustračné foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Agrokomplex – Národné výstavisko v Nitre muselo, žiaľ, pristúpiť k zrušeniu pripravovanej výstavy Dni nábytku 2021 v termíne 8. – 12. septembra 2021. Výstavu chceli priniesť všetkým záujemcom bez ohľadu na ich preferencie týkajúce sa očkovania. Pre výstavy v interiéri sú nastavené limity v zóne „monitoring“, v ktorej sa Nitra momentálne nachádza.

Znamenalo by to, že v jednom momente by na podujatí mohlo byť maximálne 500 účastníkov! Do tohto počtu sú zarátaní nielen návštevníci, ale aj samotní vystavovatelia. Toto značne komplikuje počet návštevníkov, ktorí by sa na výstavisko dostali. Ak by sa situácia čo len mierne zhoršila, limit zúčastnených by rapídne klesol a to len na 50 prítomných v interiéri.

Vstupná investícia do organizovania výstavy je pre vystavovateľov a samotné výstavisko nemalá. Obavy z nízkej návštevnosti spôsobenej rýchlymi zmenami protipandemických opatrení, tak boli jedným z kľúčových faktorov, prečo sa nosní vystavovatelia v priebehu 33. kalendárneho týždňa odhlásili z účasti. Ďalším z dôvodov pre odhlasovanie vystavovateľov bol veľký problém s chýbajúcim vstupným materiálom, nedostatkom hotových produktov na sklade a tým súvisiace dlhé dodacie lehoty.

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre verí, že podmienky hromadných podujatí budú v marci 2022 ustálenejšie a podarí sa veľtrh Nábytok a Bývanie 2022 organizovať v plnom rozsahu.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina