aktuality

Konec léta = Váš začátek s WOOD campem!

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Po prázdninové pauze začíná druhé kolo vzdělávacích seminářů o dřevostavbách pod taktovkou ADMD. Připojte se zdarma na online seminář Konstrukční detaily dřevostaveb již 31. 8. 2021 od 15:00 hodin.

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné online semináře pro projektanty, architekty, stavební dozory a studenty. Účastníkům vysvětlíme, jak se pustit do projektování dřevostaveb a překonávat různá úskalí návrhu.

Odstartujeme tématem Konstrukční detaily dřevostaveb 31. 8. 2021 (REGISTRACE ZDE). Pro pochopení celku je totiž nutné nezůstat jen u obecných vědomostí, ale zaměřit se také na detail, který je základ všeho, a u dřevostaveb to platí dvojnásob. Detaily tvoří celek. Proto nevynechejte tento seminář a těšte se i na další.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Jaké semináře Vás čekají?

V rámci projektu WOOD camp se můžete zúčastnit online semináře ZDARMA každé 3 týdny. Vždy v úterý od 15:00 hodin proběhne přednáška s následnou možností diskuze. WOOD camp probíhá na platformě Google Meet a je třeba se registrovat na každý seminář zvlášť.

31. 8. 2021 Konstrukční detaily dřevostaveb
21. 9. 2021 Akustika dřevostaveb
5. 10. 2021 Dřevostavby z pohledu statiky
26. 10. 2021 Dřevostavby z pohledu energetického návrhu
16. 11. 2021 Projektování dřevostaveb v systému BIM

REGISTROVAT SE NA SEMINÁŘ

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje ADMD. Budujeme komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

V jarním kole seminářů jsme si představili dřevostavby a materiály, ze kterých se konstruují. Následovaly dva semináře o požární bezpečnosti domů ze dřeva a sérii jsme zakončili tématem vzduchotěsnosti dřevostaveb. Přehrajte si záznamy seminářů ZDE na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina