aktuality

Zajímavé soutěže pro řemeslné výrobce a podnikatelky

Fandime_remeslu
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Česká společnost pro jakost vyhlásila 4. ročník soutěže Ambasador kvality České republiky (viz ZDE). Ocenění je určeno pro všechny organizace podnikatelského sektoru bez rozdílu velikosti a oboru, které jednak nadstandardně dbají na zajištění kvality svých produktů a služeb, chovají se odpovědně a dále aktivně napomáhají k šíření a propagaci kvality.

Firmy se mohou přihlašovat do 30. 9. 2021 zasláním vyplněné přihlášky (dotazníku) na adresu sekretariat@csq.cz. Případné dotazy budou zodpovězeny telefonicky na tel.: +420 221 082 602.

Další soutěž eManuel, 1. ročník pro řemeslné výrobce, kteří ve svém podnikání využívají balíkovou přepravu, organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci projektu „Fandíme řemeslu“. Generálním partnerem soutěže je společnost General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. Soutěž eManuel hledá inspirativní příběhy řemeslníků, kteří úspěšně překonali mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu a čestném jednání. Současně jde v soutěži o řemeslné podnikání, jehož součástí je odesílání balíků prostřednictvím přepravních služeb. Do soutěže je třeba se přihlásit do 31. 8. 2021. Více o soutěži eManuel viz ZDE.

Vedle toho běží soutěž zaměřená na ženy podnikatelky eŽena. Tři nejlepší podnikatelské příběhy z obou kategorií budou odměněny poukazem v hodnotě 15 tisíc Kč na službu GSL e-Balík Profi.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina