aktuality

HOMAG na LIGNA.Innovation Network 2021

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Tato digitální akce, kterou společně pořádají Deutsche Messe a VDMA Woodworking Machinery Association, se zaměří na klíčová témata veletrhu LIGNA. HOMAG bude rovněž přítomen ve dnech 27. až 29. září a bude mimo jiné prosazovat témata „transformace ve zpracování dřeva pomocí digitalizace a networkingu“ a „prefabrikační procesy v dřevařské konstrukci“.

„Pro společnost HOMAG je LIGNA předním veletrhem v našem oboru a digitální událost vnímáme jako důležitý stavební kámen pro udržení kontaktu se zákazníky a překlenutí doby do LIGNA ’23. Poznatky získané z této akce budou také důležitým základem pro návrh formátu LIGNA ’23 za účelem jeho dalšího rozvoje do budoucna,“ říká Dr. Markus Vöge, obchodní ředitel skupiny HOMAG.

HOMAG jako obvykle představí stroje, software a technické inovace na LIGNA.Innovation Network jako součást nového veletržního konceptu – skládajícího se z virtuální výstavy, konferencí a networkingu. Celostní koncepty řešení ukáží malým řemeslným podnikům i velkým průmyslovým společnostem, jak mohou uspokojit dnešní požadavky a inovovat trendy budoucnosti.

Formáty zahrnují videonávody, živé přenosy a přímý networking, kde se návštěvníci mohou přímo spojit s odborníky HOMAG na místě. Tímto způsobem by společnost HOMAG chtěla návštěvníkům přinést nejen inovace a nové produkty, ale také chybějící pocit z veletrhu, jak nejlépe to jde.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina