technológie

Nová vertikální panelová pila SCM: Minimální prostor – maximální výkon

Technologie_SCM
Nová vertikální panelová pila „gabbiani vsi“. Foto: archiv SCM
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Společnost SCM dále potvrzuje svou přítomnost v odvětví nářezových center s ještě širší škálou technologických řešení vhodných pro všechny sektory trhu a všechny požadavky na zpracování plošných materiálů. Poslední novinka je výsledkem spolupráce mezi značkami SCM a Gabbiani a přichází v podobě řady vertikálních panelových pil „gabbiani v – vs – vsi“. Jedná se o kompletní řadu modelů 100% „made in Italy“, vyvinutých tak, aby splňovaly různé konfigurační potřeby a vyhověly všem typům výrobních požadavků.

Řada vertikálních panelových pil „gab­biani v – vs – vsi“ nabízí řadu výhod:

Redukci podlahového prostoru zabíraného v dílně
Nové vertikální kotoučové pily SCM jsou funkční a kompaktní a lze je snadno umístit do jakéhokoli pracovního prostoru, dokonce i do nejužšího, a přitom poskytovat maximální řezný výkon.

Vyšší výkon a odolnost v průběhu času
Nová řada „gabbiani“ je výkonná a robustní a má odolnost proti stresu mnohem lepší a delší než standardní stroje ve své kategorii. Je tomu tak díky speciálnímu rámu, který je spojován elektrickým svařováním.

Několik modelů v nabídce pro lepší poměr cena/výkon
Můžete si vybrat vertikální pilu, která nejlépe vyhovuje vašim výrobním potřebám. Existuje mnoho možností: bez předřezové jednotky nebo se spárovanou předřezovou jednotkou se 2 pilovými kotouči nebo kromě toho s přidaným samostatným motorem s mechanickým vložením. Výhoda je stejná: stálý špičkový výkon za vysoce konkurenceschopnou cenu.

Velkou univerzálnost
Vertikální kotoučové pily „gabbiani“ lze použít k řezání různých druhů dřevěných materiálů.

Rychlost a přesnost, proveditelné duo
Vertikální panelové pily „gabbiani“ umožňují řezat jeden nebo více panelů současně, ale vždy s maximální přesností. Některé z řady modelů jsou schopné provádět obzvláště přesné řezy, jiné jsou vhodnější pro výrobu hrubých přířezů, které budou dokončeny předfrézovacími agregáty olepovacích linek nebo na CNC obráběcích centrech.

PANAS, spol. s r. o. - logo

Kontakty:

PANAS, spol. s r.o.
Jordánská 978
198 00 Praha 14 – Kyje
tel.: +420 281 940 344
e-mail: panas@panas.cz
www.panas.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina