aktuality

V italském Milánu připravují nový veletržní koncept

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve dnech 12. až 15. října 2022 bude na veletrhu FieraMilano-Rho zahájen nový velký výstavní koncept věnovaný výrobním technologiím. Bude výsledkem partnerství mezi BI-MU a Xylexpo a organizuje ho Ucimu-Sistemi per produrre – sdružení italských výrobců obráběcích strojů, robotů a automatizace a sdružení italských výrobců dřevozpracujících strojů Acimall.

V dobách bezprecedentních výzev, a to i pro výstavy, tyto dvě akce nabídnou nový scénář, kde budou mít provozovatelé příležitost najít odborné znalosti, řešení a nápady pro společný cíl: vyrábět stále udržitelnějšími a účinnějšími metodami podle zásad Průmyslu 4.0.

Jako odborné akce v příslušných průmyslových odvětvích budou 33. BI-MU (výstava obráběcích strojů, robotiky a automatizace, aditivní výroby, digitálních a pomocných technologií) a Xylexpo (výstava dřevozpracujících technologií a komponentů pro nábytkářský průmysl) prezentovány jako odlišné ale vzájemně se doplňující akce, zdůrazňující jejich příslušné zvláštnosti a současně využívající veškerou možnou synergii.

Toto rozhodnutí rozšíří spektrum potenciálních návštěvníků pro vystavovatele na jedné straně (jednotný přístup na výstaviště umožní navštívit obě výstavy) a na druhé straně pomůže návštěvníkům z odvětví nábytku, designu, průmyslových závodů, strojů pro obrábění hliníku, kompozitů a materiálů nové generace, které zajímají obě akce, aby co nejlépe využili své cesty do Milána.

Kromě širší řady technologií budou mít návštěvníci prostřednictvím prezentací, seminářů a konferencí přístup k bohaté agendě dalších akcí, podrobným debatám o technických, technologických a ekonomických tématech relevantních pro oba sektory. Zvláštní pozornost bude věnována velkým tématům digitalizace a udržitelnosti – dvěma klíčovým konceptům pro budoucí rozvoj průmyslu a globální ekonomiky.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina