aktuality

Nový hit – online semináře o dřevostavbách

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dřevostavby nabývají na oblibě nejen u zákazníků, ale také odborné veřejnosti. Projekt WOOD camp, obsahující sérii online seminářů ZDARMA, opět zaujal řadu profesionálů z oboru stavebnictví, kterých se na druhý seminář přihlásilo již více než 150.

V úterý 27. 4. 2021 proběhl další online seminář, tentokrát se zaměřením na materiály pro dřevostavby. S více než 150 přihlášenými organizátoři překonali účast u předchozího semináře a potvrdili tak zvyšující se zájem odborné veřejnosti o téma dřevostaveb. Záznam z přednášek je již nyní k vidění na YouTube kanálu ADMD ZDE.

Zjistěte více o požární odolnosti dřevostaveb

Dalším tématem se od základního rozdělení dřevostaveb a materiálů posuneme k projekční části. Online seminář na téma Dřevostavba a požární odolnost se bude konat 18. 5. 2021 od 15:00 a přednášejícím bude Dipl. Ing. Jaroslav Benák. Cílem semináře je představení problematiky dřevostaveb z hlediska požární odolnosti a bezpečnosti. Od základních požadavků přes návrhy a detaily až po řešení. Ukáže také účastníkům, že dřevostavba je bezpečnou konstrukcí splňující požadavky návrhu konstrukce staveb. Kapacita semináře je omezená, proto využijte REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ již nyní a buďte u toho online s námi.

Seznam aktuálně plánovaných seminářů najdete ZDE.

Cílem těchto seminářů je motivovat odbornou veřejnost k navrhování dřevostaveb a profesionální práci při jejich výstavbě. Budujme komunitu profesionálů, kteří chtějí kvalitní dřevostavby!

WOOD camp je pod záštitou APOKS, AVMI, ČKLOP, FLD ČZU, LDF MENDELU, VOŠ a SPŠ Volyně, VVÚD a mediálními partnery jsou Časopis Stavebnictví, Dřevařský magazín, Dřevo&stavby, Dřevostavitel a TZB-info.

Projekt organizuje ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

kontaktní údaje: Ing. Lenka Trandová, ředitelka
trandova@admd.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina