odborné témy

Projekt FLAME: Nábytek a jazyk inovativního a integrovaného vzdělávání pro zvýšení atraktivity a mobility v nábytkářském oboru

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Cíl projektu je zaměřen na rozšíření kompetencí a znalostí studentů a odborníků v oboru výroby nábytku. Mezi cílové skupiny projektu patří studenti odborného vzdělávání a přípravy na budoucí povolání v sektoru výroby nábytku, kteří chtějí vstoupit na pracovní trh v odlišných zemích s odlišným způsobem vzdělávání, odborníci z jiných oborů, kteří chtějí přesměrovat svou kariéru do oblasti výroby nábytku a potřebují zvládnout slovní zásobu tohoto oboru a odborníci se zkušenostmi v nábytkářském oboru, kteří potřebují zlepšit své znalosti cizích jazyků, a tím zvýšit i svoji pracovní mobilitu.

Při absolvování online a offline kurzů na www.erasmusflame.com, rozdělených do šesti modulů: Normy, technické výkresy a technické předpisy; Materiály a povrchové úpravy; Konstrukční, montážní a sestavovací techniky; Stroje a nástroje; Automatizovaná výroba a software a Řízení a kontrola kvality si účastníci mimo zlepšení svých odborných znalostí a jazykových odborných znalostí zvýší také digitální kompetence.

Každý modul je rozdělen do čtyř nebo pěti jednotek, které se skládají z úvodu, ve kterém jsou vysvětleny dané části modulu a z klíčových slov. Klíčová slova jsou uvedena v tabulce, kde na jednom řádku je uvedeno klíčové slovo, jeho vysvětlení a obrázek vysvětleného klíčového slova uvedeného v tabulce.

Všechny online moduly, online kvízy a online testy jsou dostupné na školicím portále https://training.erasmusflame.com v šesti jazycích: angličtině, polštině, španělštině, češtině, italštině, francouzštině a němčině. Po úspěšném absolvování kurzu a závěrečných testů obdrží úspěšný absolvent vygenerované osvědčení.

Offline moduly a představení celého projektu lze nalézt na portále www.erasmusflame.com.

Na adrese https://www.erasmusflame.com/e-learning se mohou studenti i učitelé seznámit s průvodcem vzdělávání na platformě www.erasmusflame.com.

Používání výstupů projektů by mohlo pomoci výrobcům nábytku, zejména ve zvýšení možnosti jejich kooperace se zahraničními firmami.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina