aktuality

Webinář Nábytkářský průmysl a interiéry

Webinar_CT2
Udržitelné materiály, dřevo, mramor na imm cologne 2020. Foto: Ing. Helena Prokopová
aparatea_728x90-itatools-gif
aparatea_350x90-itatools-gif
aparatea_728x90-itatools-gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest pořádá v úterý 13. 4. 2021 od 10 hodin první ze série bezplatných webinářů k udržitelnému podnikání: „Nábytkářský průmysl a interiéry“.

Během této akce, která je součástí čtyřdílného cyklu webinářů Trendy udržitelného podnikání malých a středních podniků, budou mít účastnici možnost získat informace a zeptat se 4 řečníků z tohoto oboru na současné trendy, návrhy na zlepšení a inovace ve výrobních procesech směrem k cirkulárním principům. Řečníky CzechInvest vybíral z řad právě malých a středních podniků, aby mohli být dobrou inspirací pro ty, kteří o změně svého fungování tímto směrem uvažují.

Na jednotlivých webinářích zástupci CzechInvestu společně s partnery, kterými jsou společnosti matériO Prague, INCIEN a CIRAA představí principy udržitelnosti a jejich možnosti uplatnění. Každé setkání zakončí úspěšný příklad z praxe.

„Uplatnění principů udržitelnosti v podnikání jde ruku v ruce s globálními trendy a měnící se legislativou i preferencemi zákazníků. Chceme firmám otevírat nové možnosti, jak inovovat procesy, výrobky a služby odpovědně, s ohledem na cenu, životní prostředí a celou společnost,“ říká ředitelka regionální kanceláře v Jihlavě Ing. Adéla Lánová, garantka tématu cirkulární ekonomiky za regionální kanceláře CzechInvestu.

Bezplatná registrace ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina