aktuality

Dny otevřených dveří na LDF MENDELU v době „on-lineové“

Mendelu
Mendelova univerzita v Brně
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

On-line dny otevřených dveří na Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity (LDF MENDELU) se konají:

  1. 2. 10:00 – 15:00 hod.
  2. 2. 10:00 – 16:00 hod.

V každém z těchto termínů fakulta chystá zajímavý program, v jehož rámci ambasadoři jednotlivých studijních programů zodpoví prostřednictvím chatů veškeré otázky týkající se studia a toho, co fakulta nabízí i s přesahem do volnočasových aktivit. I v době on-line setkávání si můžete fakultu projít prostřednictvím virtuální prohlídky a leccos se o studijních oborech dozvědět díky vloženým textům, fotografiím či audio úryvkům.

Program:

  • Fakultu si projdete prostřednictvím virtuální prohlídky. Budete mít možnost porozhlédnout se po všech patrech fakulty, nahlédnout do nejdůležitějších poslucháren, laboratoří, dílen i temných zákoutí.
  • Nebojte se, že zabloudíte a že nepotkáte „živou duši“. Každého, kdo projde virtuálním vchodem do hlavní budovy „B“, uvítá osobně děkan LDF MENDELU – Libor Jankovský a proděkanka pro vzdělávání LDF MENDELU Zuzana Paschová.
  • Hned poté se vás ujme ambasador některého ze studijních programů, které na fakultě můžete studovat. Nemusíte samozřejmě zůstat jen u jednoho. Pokud tápete, z jakých oborů můžete vlastně vybírat, máte možnost se s předstihem zorientovat zde.

S ambasadory si můžete popovídat prostřednictvím chatu.

  • Pokud nemáte jasno v tom, čím se některé příbuzné obory od sebe liší apod., tak vám třeba pomůže prezentace proděkanky Zuzany Paschové. Jednotlivé studijní programy, i další záležitosti týkající se studia na fakultě, jako jsou například otázky praxe, která je neodmyslitelnou součástí teoretické výuky, či otázky týkající se odborného zázemí fakulty, vám objasní za pomoci názorné infografiky.
  • Ještě stále se vám nedostalo odpovědí na všechny vaše otázky? Například jaká jsou kritéria pro přijetí do studijního programu, o který máte zájem? Tak potom nejvyšší čas zapojit se do chatu se studijní referentkou Hanou Čertekovou, která je vždy připravena uchazečům o studium a následně i studentům ochotně pomoci v jakékoliv otázce studijních záležitostí.

Nestihli jste něco z programu on-line dne otevřených dveří? Nezoufejte, protože:

  • Virtuální prohlídka vám zůstává k dispozici i poté, co on-line den otevřených dveří skončí
  • Ambasadoři jednotlivých studijních programů vám na sebe dají kontakt, takže s nimi zůstanete ve spojení
  • Studijní referentka s vámi taktéž bude komunikovat i po skončení akce

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina