aktuality

Veletrh nábytku imm cologne 2021 se neuskuteční!

Nashledanou 19. – 23. 1. 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Speciální hybridní ročník veletrhu nábytku a interiérů imm cologne se ani ve své „ořezané“ podobě, o které jsme vás informovali v aktuálním vydání eDM 11/2020, v plánovaném termínu 20. – 23. 1. 2021 neuskuteční. Společnost Koelnmesse dne 17. 11. 2020 oznámila, že kvůli aktuálnímu vývoji koronové pandemie v Evropě a Německu musí akci zrušit.

„Musíme čelit realitě, i když je to bolestivé. Nakonec, kvůli velmi dynamickému vývoji situace kolem pandemie, byla nejistota mezi našimi vystavovateli a návštěvníky příliš silná. Toto rozhodnutí bylo zaměřeno na interiérový průmysl a bylo učiněno v úzké spolupráci s naším koncepčním sponzorem VDM (Asociací německého nábytkářského průmyslu), jakož i s našimi vystavovateli a partnery,“ říká Gerald Böse, generální ředitel Koelnmesse. „Protože koncept speciální edice veletrhu byl založen na úzké provázanosti a vzájemné závislosti offline a online formátů, neměla za těchto okolností smysl ani čistě digitální událost,“ vysvětluje ředitel a doplňuje: „Budeme však optimističtí ohledně budoucnosti a dvojnásobně se těšíme na rok 2022, kdy se průmysl může znovu sejít zde v Kolíně nad Rýnem a vyrazit na dynamický začátek roku s imm cologne.“

Přípravy na imm cologne 2022 již probíhají

V roce 2022 proběhne imm cologne v obvyklém formátu s přidáním digitálních online doplňků. V nadcházejících týdnech bude ve spolupráci s průmyslovým odvětvím vypracován koncept imm cologne 2022.

Příští imm cologne se bude konat od 19. do 23. 1. 2022.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina