aktuality

Veletrh nábytku imm cologne 2021 se neuskuteční!

Nashledanou 19. – 23. 1. 2022
twd
twd
twd
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Speciální hybridní ročník veletrhu nábytku a interiérů imm cologne se ani ve své „ořezané“ podobě, o které jsme vás informovali v aktuálním vydání eDM 11/2020, v plánovaném termínu 20. – 23. 1. 2021 neuskuteční. Společnost Koelnmesse dne 17. 11. 2020 oznámila, že kvůli aktuálnímu vývoji koronové pandemie v Evropě a Německu musí akci zrušit.

„Musíme čelit realitě, i když je to bolestivé. Nakonec, kvůli velmi dynamickému vývoji situace kolem pandemie, byla nejistota mezi našimi vystavovateli a návštěvníky příliš silná. Toto rozhodnutí bylo zaměřeno na interiérový průmysl a bylo učiněno v úzké spolupráci s naším koncepčním sponzorem VDM (Asociací německého nábytkářského průmyslu), jakož i s našimi vystavovateli a partnery,“ říká Gerald Böse, generální ředitel Koelnmesse. „Protože koncept speciální edice veletrhu byl založen na úzké provázanosti a vzájemné závislosti offline a online formátů, neměla za těchto okolností smysl ani čistě digitální událost,“ vysvětluje ředitel a doplňuje: „Budeme však optimističtí ohledně budoucnosti a dvojnásobně se těšíme na rok 2022, kdy se průmysl může znovu sejít zde v Kolíně nad Rýnem a vyrazit na dynamický začátek roku s imm cologne.“

Přípravy na imm cologne 2022 již probíhají

V roce 2022 proběhne imm cologne v obvyklém formátu s přidáním digitálních online doplňků. V nadcházejících týdnech bude ve spolupráci s průmyslovým odvětvím vypracován koncept imm cologne 2022.

Příští imm cologne se bude konat od 19. do 23. 1. 2022.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina