technológie

Poznejte špičkovou metodu ostření nástrojů

Aparatea
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Společnost ITA Tools je průkopníkem v technologii ostření DIA nástrojů laserovou metodou ve střední Evropě. Společnost APARATEA je jediným partnerem, který zajišťuje tuto jedinečnou metodu ostření diamantových nástrojů laserem českým a slovenským výrobním firmám.

Diamantové nástroje se v dřevařském průmyslu staly nejpoužívanějšími nástroji ve velkých výrobních firmách, ale i u menších výrobců, které vlastní CNC stroje, nářezová centra nebo olepovačky s předfrézy. Předností diamantových nástrojů je především jejich výdrž ostří, která se pohybuje až v šedesáti násobku výdrže tvrdokovových nástrojů. S používáním diamantových nástrojů se pojí i jejich ostření, výměna poškozených zubů nebo vyvažování po nabroušení. O celý servis a údržbu nástroje se Vám profesionálně postará firma APARATEA. Nástroje si u Vás vyzvedne, naostří nejmodernější laserovou technologií, podle potřeby vymění zuby a dodá zpět do Vaší firmy.

Kvalitní servis začíná u zázemí
Servisní centrum ITA Tools patří k nejprofesionálnějším a nejmodernějším centrům řezných a frézovacích nástrojů ve střední a východní Evropě. 16 moderních strojů značek Walter, DMG MORI, Vollmer i kvalifikovaný personál zajišťují vysokou kvalitu našich služeb. Zkušení operátoři jsou schopni řešit i ty nejnáročnější požadavky.

Aparatea

Proč používat ostření laserem?
Laserové ostření je mnohem účinnější, spolehlivější a také ekonomicky výhodnější metodou ostření diamantových břitů. Mezi pozitiva ostření laserem jednoznačně patří maximální přesnost při ostření libovolných profilů diamantových nástrojů, prokazatelně delší životnost nástrojů a umožňuje naostřit nástroj vícekrát než při běžném ostření.

Před servisem je nástroj důkladně očištěn pomocí ultrazvuku nebo pískování, aby bylo možné přesně zhodnotit, jaký servis bude konkrétní nástroj potřebovat. V případě poškozeného zubu dochází k jeho náhradě. Před začátkem ostření je nástroj změřen, druhé měření je provedeno po dokončení ostření vždy s přesností 1 desetiny milimetru. U frézovacích hlav dojde k dynamickému vyvážení s tolerancí G2.5.

Na prvním místě je spokojenost zákazníků
Každému zákazníkovi poskytujeme individuální péči a jsme Vám k dispozici nepřetržitě po celou dobu servisu. Naši zákazníci jsou vždy maximálně spokojeni a po vyzkoušení nové laserové metody se již nechtějí vracet k běžným metodám ostření diamantových nástrojů. Laserové broušení zvýšilo životnost nástrojů již spoustě naším zákazníkům. Na rozdíl od konkurence také dokážeme nabídnout dočasné zapůjčení našeho náhradního nástroje po dobu servisu.

Buďte spokojeni se servisem svých nástrojů! Přesvědčíme Vás o kvalitě servisu diamantových nástrojů, ať se jedná o stopkové frézy standardní nebo zakázkové, pilové kotouče, frézovací hlavy, rádiusové frézy a další. Dopřejte svým nástrojům dlouhou životnost a prvotřídní péči, nechte je naostřit u nás!

Pro více informací navštivte stránky www.aparatea.cz nebo se zastavte osobně na naší prodejně Tuřanka 52, Brno. Pokud máte dotaz, tak neváhejte a kontaktujte nás na adrese sro@aparatea.cz nebo telefonu +420 / 704 192 430.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky

Nastaviť odber noviniek

sk_SKSlovenčina