aktuality

Místo tradičních Dnů pasivních domů se letos uskuteční online besedy

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dny pasivních domů, pravidelně pořádané v České republice Centrem pasivního domu (CPD), se letos s ohledem na bezpečí majitelů i návštěvníků neuskuteční. Původně plánovaný termín 6. – 8. 11. 2020 se přesouvá na rok 2021.

„Letos poprvé jsme se s ohledem na bezpečí majitelů i návštěvníků rozhodli pasivní domy neotevřít. Respektujeme aktuální doporučení vlády,“ říká Tomáš Vanický, ředitel CPD. „Přesto se o ty nejcennější informace podělíme, a to formou online besed, které stojí na unikátní příručce Zdravý dům od základů. Ta vznikala 11 měsíců a své know-how do ní vložilo 238 stavitelů a tým nezávislých odborníků a poradců,“ dodává Vanický.

Besedy jsou primárně o tom, jak postavit skvělý dům a nezbláznit se. S průvodci projdete ty nejdůležitější milníky, ale také největší výzvy, které vás při stavbě domu čekají od prvních úvah až po stěhování. Během besedy nasajete zkušenosti a energii od poradců i stavebníků, dozvíte se fígly, jak vaši stavbu zvládnout v pohodě. A navíc si můžete tohle báječné online setkání dopřát zadarmo z tepla a bezpečí svých domovů. První termíny jsou naplánované na 6. a 7. listopadu od 20 hod. Přihlašování probíhá na stránkách CPD.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina