aktuality

Pozvánka na FORUM DŘEVOSTAVBY 2020

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Vážení čtenáři Dřevařského magazínu,

rád bych Vás pozval na další ročník konference FORUM DŘEVOSTAVBY, který proběhne ve čtvrtek 26. a v pátek 27. listopadu 2020. Místem setkání bude opět úžasný hotel Jezerka, usazený poblíž vodní nádrže Seč, která se nachází mezi Havlíčkovým Brodem a Chrudimí.

Témat pro Vás máme připravenu celou řadu a ti z vás, kteří jste již součástí komunity Fóra jste se na jejich výběru také podíleli. Aktuální přehled témat najdete na stránkách konference pod volbou horního menu „PROGRAM 2020“. Zde budou k jednotlivým tématům postupně přibývat upřesňující podrobnosti.

Výčet témat, která zde uvádím, není ještě finální, ale vyjmenuji ho, ať máte orientační představu ihned:

Paropropustné zateplení – Vícepodlažní realizace – Stavební dozor – Hliníkové opláštění – Reflexní izolace – EPDM folie – Dřevostavby se speciálními požadavky – Zakládání dřevostaveb – Bezrámové zasklení – Vzduchotěsnost a skica/projekt/realizace a další.

V rámci diskusní platformy, kterou Fórum představuje, bychom se letos rádi zabývali tématy spojenými s rokem 2020, a těmi jsou aktuální změny v požadavcích na budovy se spotřebou blížící se nule, a současně nové výzvy týkající se životního cyklu stavebních materiálů a cirkulární ekonomiky oboru dřevostaveb vůbec.

Novinkou letošního ročníku bude nový formát prezentace, který jsme nazvali „Případová studie“ neboli „Případovka“. Půjde o krátký, cca desetiminutový výstup, ve kterém se lidé z praxe, budou dělit o svoje konkrétní zkušenosti s konkrétním řešením konkrétních problémů či úkolů. Záměrně jsem tuto větu přesytil výrazem „konkrétní“, ale věřím, že díky tomu teď máte jasnější představu o tom, o co v Případovkách půjde.

Nesmím zapomenout na zábavu. Život a setkávání není jen o práci. Nebude chybět ani skvělý společenský večer, kde si jistě najdete druh zábavy, který Vám bude vyhovovat, a k tomu si budete moci užít vynikající raut, vybraná kvalitní vína nebo dobré pivo (to vše v ceně společenského večera).

Další novinkou letošního roku je možnost ubytování na jednolůžkovém pokoji a také více dalších variant vstupenek, jako například ubytování den před akcí, anebo naopak možnost zúčastnit se akce bez ubytování. Zkrátka tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Stejně jako vloni uzavíráme registrace na významný den naší novodobé historie, tedy 17. listopadu.

Rozhodně Vám však nedoporučuji ponechávat registraci až na listopad, protože letošní akce je z důvodů hygienických opatření výrazně kapacitně omezena. Již nyní je polovina kapacity vyčerpána.

Věřte mi, že děláme vše pro to, aby Forum mohlo proběhnout, a přitom bezpečí kohokoliv z účastníků nebylo nijak ohroženo. Každý bude mít své vlastní místo včetně stolku, kde si budete moci ponechat občerstvení, poznámky apod. Hotel splňuje veškeré současné hygienické požadavky a připravuje další opatření, nad rámec svých povinností. Vše pro to, abychom se na Seči cítili dobře.

Přijměte tedy prosím ještě jednou moji pozvánku na tuto dvoudenní́ akci s pohodovou atmosférou, kde poznáte nové lidi věnující se dřevostavbám, dozvíte se informace, které můžete hned aplikovat do své praxe a v neposlední řadě se i skvěle pobavíte.

Jděte na www.ForumDrevostavby.cz a klikněte na REGISTRACI.

FORUM DREVO STAVBY je nezávislá konference a společenská událost, na kterou se budete koncem každého roku těšit. Zeptejte se těch, kteří na minulém ročníku byli 😉

Stanislav Müller
Organizátor a odborný garant

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina