aktuality

V OP PIK byla vyhlášena Výzva XIII programu podpory Technologie

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve čtvrtek 1. října 2020 vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu Výzvu XIII programu podpory TECHNOLOGIE. Řídící orgán OP PIK stanovil alokaci ve výši 550 mil. Kč. Cílem výzvy je podporovat růst a posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků (MSP) prostřednictvím digitální transformace.

Podporu lze získat na projekty, které mají stanovenou strategii dalšího rozvoje v oblasti digitální transformace společnosti prostřednictvím pořízení nových technologických zařízení a vybavení, která musí být propojena se stávajícími nebo nově pořizovanými technologiemi informačním systémem a jeho dalšími implementovanými moduly integrující všechny nebo většinu oblastí podnikové činnosti.

Míra podpory je max. 45 % způsobilých výdajů u malých podniků a max. 35 % způsobilých výdajů u středních podniků. Dotace na projekt je poskytována minimálně ve výši 1 mil. Kč a maximálně do výše 40 mil. Kč.

Projekt musí být realizován na území ČR mimo NUTS 2 Praha. Počet projektů od jednoho žadatele (1 IČ) v rámci Výzvy je omezen na jednu aktivní žádost.

Příjem žádostí bude zahájen 2. 12. 2020 a ukončen 2. 3. 2021.

Celý text Výzvy včetně jejích příloh je k dispozici na stránkách Agentury pro podnikání a inovace.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina