aktuality

Inspirace pro bydlení aneb přehlídka vychytávek a tipů do každého interiéru

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Návštěvníky letošního veletrhu For Interior – podzim, který proběhne tento týden od 1. do 4. 10. v Praze na výstavišti PVA EXPO v Letňanech, čeká nová a neobvyklá expozice s názvem INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Bude určena jak pro koncové zákazníky, kteří zde mohou načerpat nápady, jak pracovat se standardními prvky v interiéru jinak a netypicky a jak mohou kombinovat, tak i pro designéry a výrobce nábytku.

Tuto expozici si pro návštěvníky veletrhu připravil tým designérek v čele s Ing. Ivou Bastlovou, Dis. a hlavním partnerem společností BLUM – specialistou na nábytková kování. Bude ji tvořit 5 interiérů, na kterých budou představena různá nábytková řešení – tradiční, a hlavně ty netradiční, která pomohou díky použitému kování například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

Organizátoři slibují návštěvníkům „nadupanou“ kuchyni vytvořenou v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plnou vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízenou koupelnu s netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo. Pro návštěvníky, kteří řeší vybavení předsíně, si designéři připravili nápady i do této místnosti, např. kam ukládat klíče, jak využít horní skříňky apod.

„Zajímavá bude také sekce studentského pokoje, kde najdete kromě výškově stavitelného stolu a počítačového doupěte také akustické panely a tapetu vytištěnou digitální technologií,“ doplňuje Ing. Bastlová s tím, že zájemci se mohou těšit také na oblíbené komentované prohlídky, které proběhnou na expozici každý den od 14 hodin.

Více informací o projektu lze nalézt na www.inspirace-pro-bydleni.cz.

Volná vstupenka na veletrh For Interior – podzim

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

sk_SKSlovenčina