aktuality

LIGNA 2021 s podporou MPO

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Od 10. do 14. května 2021 se na výstavišti v Hannoveru uskuteční mezinárodní veletrh pro lesnictví a dřevozpracující průmysl LIGNA. Jako tradičně očekává pořadatel i na příštím ročníku kolem 1500 vystavovatelů. Pro všechny zájemce, kteří zvažují aktivní účast na veletrhu jako vystavovatelé, je nyní vhodná doba pro nahlášení, do 31. 7. 2020 je poskytována sleva na výstavní plochu.

Vystavovatelé z České republiky mohou získat finanční podporu z MPO ČR. Veletrh LIGNA je zařazen do oficiálních účastí Ministerstva průmyslu a obchodu do kategorie C. Každá vystavující firma může požádat o refundaci nákladů za základní výstavní plochu max. 10 m² a za zápis do katalogu. Dále přispívá MPO na zajištění základní elektřiny. Detaily ohledně oficiálních účastí naleznete zde: https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/podpora-exportu/vystavy-veletrhy/

V případě zájmu získat více informací o veletrhu nebo o podpoře z MPO kontaktujte výhradní zastoupení pořadatele Deutsche Messe Hannover v ČR společnost PROveletrhy paní Naďu Lichte, tel.: 775 663 548, info@proveletrhy.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina