aktuality

Haas Fertigbau přesouvá výrobu z Horažďovic do německého Falkenbergu

Haas Fertigbau přesouvá výrobu z Horažďovic do německého Falkenbergu
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dřevostavba v kvalitě 21. století. To je cíl společnosti Haas Fertigbau, která ve snaze vyhovět rostoucím požadavkům na uživatelský komfort a ekologii provozu dosahuje mimořádné efektivity a krátkých realizačních dob díky automatizaci a robotizaci výroby.

Zavádění nejmodernějších výrobních postupů je přitom i otázkou udržení čelních pozic na evropském trhu dřevostaveb. „V případě naší společnosti se to projevuje nejenom rozšířením výroby a zkrácením dodavatelských termínů, ale díky přesnosti montáže i prodloužením životnosti nabízených rodinných domů a dalších produktů,“ říká Ing. Michal Řehulka, vedoucí prodeje rodinných domů a prokurista společnosti Haas Fertigbau.

To jsou také důvody přenesení výroby z Horažďovic do Falkenbergu v Německu, kde je v současné době k dispozici mimořádně rozsáhlá vysoce automatizovaná výrobní kapacita. Celý proces se díky tomu kvalitativně posune na úroveň nejmodernějších technologických řešení. Mezi ně mimo jiné patří i elektronicky řízená strojní výroba, plně automatické centrum pro opracování dřeva a vlastní výroba truhlářských prvků.

Zdroj: haas-fertigbau.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina