aktuality

Nové školicí a testovací centrum pro tesaře a truhláře v Táboře

Foto z otevření školicího centra SEMA/Mafell
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

První červencový čtvrtek se na okraji Tábora, v sídle firmy SEMACZ s.r.o., konalo oficiální otevření nového školicího centra SEMA/Mafell. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili nejenom čeští zákazníci a příznivci obou značek, ale celou akci podpořili i obchodní ředitelé obou firem z Německa, partneři z Polska a Rakouska.

Slavnostní přestřižení červené stuhy se tentokrát nekonalo – vzhledem k zaměření obou firem na dřevo se namísto toho slavnostně přeřízla kapovacími pilami střešní lať.

Cíle školicího centra komentuje Jiří Bartoš, jednatel firmy SEMACZ s.r.o: „V naší firmě se věnujeme nejenom prodeji profesionálního softwaru, ale podporujeme i zákazníky formou školení, technické hotline a pomáháme i při zpracování složitějších a atypických projektů našich zákazníků. Před více než 10 lety jsme se na jednom meetingu setkali s Ing. Jiřím Odvárkou, který nedlouho na to založil zastoupení značky Mafell na českém trhu. A vzhledem k tomu, že portfolio našich zákazníků je společné, navázali jsem užší spolupráci, která nás později posunula i na jednoho z obchodních zástupců značky Mafell v České republice. Nespolupracujeme ale pouze na bázi obchodu – společně se účastníme předních veletrhů v Čechách i na Slovensku, propagujeme obě značky formou různých meetingů i setkání pro tesaře a truhláře, kde se snažíme ukázat moderní trendy ve využití našich profesionálních produktů. A to je hlavní cíl celého tohoto snažení – naživo ukázat toto efektivní propojení a směr, kam se tyto obory ubírají a určitě i dále budou v budoucnu ubírat. Bohužel na trhu značně ubývá mezi tesaři a truhláři zručných řemeslníků, zájem o tyto obory klesá, jediná cesta do budoucna tedy bude ve větším využití počítačové techniky a zjednodušení, zefektivnění a zpřesnění práce.“

„Produkty Mafell jsou vyráběny pro ‚celé generace‘ – ještě dnes se setkáváme ve firmách s produkty Mafell vyrobenými za války a dodnes bez problému fungují. Nové školicí a testovací centrum umožní případným zájemcům si na místě ruční nářadí odzkoušet, porovnat a případně rovnou zakoupit. Stejně tak se zde může seznámit s tím, jak jednoduše a efektivně zaměřit stavbu i pomocí moderní metody 3D skenování, detailně rozkreslit konstrukci včetně přesných výpisů materiálů, 3D vizualizace, připravit výrobní dokumentaci jednotlivých prvků, kde jsou k dispozici všechny hodnoty a míry potřebné pro správné nastavení na ručním nářadí, a následnou přesnou a čistou výrobu bez vytrhání materiálu a zašpinění olejem. Dostatek prostoru a dokonalé zázemí pak umožní dělat i školení pro větší počet zájemců současně. Prostě kompletní a dokonalý servis pro zákazníka,“ doplňuje Ing. Jiří Odvárka, zástupce firmy Mafell.

Návštěva centra je možná každý pracovní den, po předchozí domluvě eventuálně i v sobotu a neděli.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina