aktuality

Podávání přihlášek do mezinárodní studentské soutěže Cena prof. Jindřicha Halabaly 2020 zahájeno!

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

„Cena profesora Jindřicha Halabaly“ je každoročně udělována studentům vysokých škol v České a Slovenské republice nebo jiné zemi EU za nejlepší semestrální projekty v oblasti designu nábytku a interiéru. Tato Soutěž vznikla u příležitosti 100. výročí narození prof. Jindřicha Halabaly a její 16. ročník proběhne dle jejího statutu v Brně. Záštitu nad soutěží přebírá rektor Mendelovy univerzity v Brně, děkan LDF Mendelovy univerzity v Brně, primátor statutárního města Brna, Klastr českých nábytkářů a Národní centrum nábytkového designu. Studenti vysokých škol se mohou přihlásit do čtyř kategorií. Pátá kategorie je určena pro studenty středních škol.

Webové stránky pro podávání přihlášek jsou aktivovány a přihlášky je možné podávat přes přihlašovací formulář do 31. 7. 2020.

Veškeré další informace k soutěži zájemci najdou na stránkách soutěže.

Letošní ročník soutěže „Cena prof. Jindřicha Halabaly“ se uskuteční v Místodržitelském paláci v Brně v termínu od 23. 10. do  8.11. 2020. Výstava bude zahájena dne 4. 11. 2020 v 15 hodin vernisáží. Vernisáži bude předcházet odborné sympozium, které se bude konat 4. listopadu 2020 od 9 do 13 hodin.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina